تازه های اخبار تازه های اخبار

جذب منابع حوزه انرژی استان در دستور کار مدیریت خراسان رضوی

معاون مالی و فناوری خراسان رضوی با هدف جذب منابع با رییس هیات مدیره شرکت مهندسی انتقال نیرو و مخابرات شرق ( مهام شرق) دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در این دیدار شریفی رییس هیات مدیره شرکت مهندسی انتقال نیرو و مخابرات شرق ، هادی معتمدی معاون دایره اموراعتباری مدیریت، حسین سیدی حسینی نیا  معاون شعبه صیاد شیرازی مشهد و چند تن از کارکنان مدیریت نیزحضور داشتند

در ابتدای این دیدار حمید رضا همت آبادی  معاون مالی و فناوری استان بانک مسکن را یک بانک تخصصی  دانست و گفت : بانک مسکن علاوه بر فعالیت در حوزه های ساخت و ساز مسکن و تامین مالی این بخش در سایر بخش ها نیز فعالیت می نماید.

وی با اشاره به اینکه شرکت مهام شرق از بزرگترین شرکت های مهندسی انتقال نیرو و مخابرات در کشور بوده که سابقه تعامل چندین ساله با بانک مسکن دارد، اظهار امیدواری کرد که این تعاملات و همکاری همچنان ادامه پیدا کند .

در ادامه نشست شریفی رییس هیات مدیره مهام شرق ضمن تقدیر از فعالیت های بانک مسکن، خواستار همکاری با این بانک در راستای تامین مسکن پرسنل ، همکاری نزدیک با شرکت و همچنین ارایه خدمات به پیمانکاران شد.

در بخش دیگری از این نشست  معاون دایره امور اعتباری مدیریت به تشریح انواع حساب ها و تسهیلات مناسب کارمندان و خدمات قابل ارایه به پیمانکاران پرداخت.

همچنین معاون شعبه صیاد شیرازی ، آمادگی شعبه را جهت ارایه خدمات به شرکت و کارکنان آن شرکت  اعلام  کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/9/21