تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی :

نقش بانک در طرح اقدام ملی مسکن پر رنگ است

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی نقش بانک را در طرح اقدام ملی مسکن بسیار پررنگ دانست.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی  این مطلب را محمد حسین شرکا رییس سازمان نظام مهندسی استان در نشستی که سایر اعضای هیات رییسه این سازمان ،حسن خطیب زاده مدیر شعب استان، حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت، محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد، فرهاد میرشکار معاون شعبه فرامرز عباسی مشهدحضور داشتند عنوان کرد .

رییس سازمان نظام مهندسی استان در این نشست که به منظور بررسی تعامل و توسعه همکاری بانک و  سازمان نظام مهندسی ساختمان  برگزار شد  با تقدیر از فعالیت ها و تعامل بانک مسکن، این بانک را بانکی قدرتمند و مشتری مدار دانست .

وی گفت : با توجه به فعالیت تخصصی مشترک در حوزه ساختمان،  بانک مسکن به عنوان اولین انتخاب ما  است.  شرکا افزود : بانک مسکن با رزومه بسیار درخشان خود در تامین مالی طرح مسکن مهر و همچنین سایر طرح های خود نقش خود را در فعال سازی و توسعه حوزه مسکن و ساختمان نشان داده است و تحلیل ها و اقدامات این بانک در طرح اقدام ملی نیز بسیار موثر  است .

حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  نیز در این دیدار با تقدیر از تعامل سازمان نظام مهندسی عنوان کرد : سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان مشتری هدف این بانک بوده و تامین خواسته های این سازمان از اولویت های ما به شمار می رود .

. خطیب زاده  گفت : برای رفاه و تکریم هرچه بیشتر اعضای این سازمان علاوه بر تخصیص باجه VIPدر شعبه بلوار خیام مشهد، مراتب به تمام شعب استان نیز اعلام شده است.

در ادامه حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت گفت : بانک مسکن آمادگی کامل برای توسعه هرچه بیشتر تعامل با این سازمان و اعضای آن را دارد . وی افزود : و در این راستا اقداماتی نظیر راه اندازی درگاه پرداخت الکترونیک با امکان واریز شناسه دار و امکان واریز فیش های صادره این سازمان از تمامی درگاه های بانک مسکن صورت پذیرفته است.

آخرین بروزرسانی 1398/9/27