تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس حوزه جنوب استان خراسان رضوی در دیدار با خیرین شهرستان تربت حیدریه:

از اوراق حساب ممتاز بانک مسکن برای کمک به افراد نیازمند استفاده کنید

رییس حوزه جنوب استان خراسان رضوی در دیدار با خیرین مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت (ع) شهرستان تربت حیدریه ، اوراق حساب ممتاز بانک مسکن را برای کمک به افراد نیازمند پیشنهاد داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست که با هدف ارتباط موثر با تشکل های اجتماعی مردم نهاد برگزار شد علاوه بر مسوولان حوزه روسای شعب مرکزی و طالقانی تربت حیدریه نیز حضور داشتند.

ناصر علیشاهی رییس حوزه جنوب استان خراسان رضوی در این نشست در خصوص مزایا و نحوه افتتاح  حساب سپرده ممتاز جهت خیرین این مرکز و همچنین   نحوه ایجاد گردش  حساب و رسوب درآن  و استفاده از اوراق متعلقه به این حساب جهت کمک بلا عوض به افراد نیازمند و همچنین  افتتاح حساب مسکن جوانان برای کودکان   یتیم و بی سرپرست یا بدسرپرست از محل فروش این اوراق توضیحاتی را  ارایه کرد.

علیشاهی در ادامه گفت : بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی از مجریان اصلی سیاستهای دولت در حوزه مسکن است و نقش مهمی در خانه دار کردن مردم  به خصوص قشر ضعیف جامعه دارد

وی خاطر نشان کرد :  بانک مسکن در راستای ایفا مسولیت اجتماعی خود اقداماتی از جمله ساخت مسجد  و  مدرسه در مناطق محروم کشور را انجام می دهد.

در این نشست امیر بدخشان معاون حوزه جنوب استان نیز علاوه بر تشریح سپرده های ممتاز و مسکن جوانان ، نحوه سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه وی‍‍‍‍ژه،  شرایط حساب مسکن یکم ، پرداخت تسهیلات خرید وساخت از محل اوراق گواهی حق تقدم و سپرده رها را تشریح کرد .

قنادان مدیرمرکز نیکوکاری کریم اهل بیت (ع) در خصوص اقدامات این مرکز گفت : این مرکز از سال 1393 با تلاش تعدادی از کسبه و بازاریان شهرستان تربت حیدریه شروع به فعالیت نموده است که بیش  از 500  خانواده نیازمند و آبرومند را تحت پوشش خود  دارد . وی افزود :  این مجموعه علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقدی ماهانه ، به مناسبت های مختلف مانند آغاز سال تحصیلی ، ماه مبارک رمضان و ... به  خانواده های تحت پوشش کمک و مساعدت می نمایند. همچنین در زمینه تهیه جهیزیه و اشتغال آنان نیز فعالیت چشمگیری  دارد .

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/12