تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر خراسان رضوی با مدیر کل ثبت احوال استان

کارکنان ثبت احوال به فهرست مشتریان ویژه رفتند

جلسه ای که با هدف افزایش تعامل بانک مسکن با اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی برگزار شد مسوولان هر دو سازمان بر همکاری با هم تاکید و تفاهم نامه ای امضا کردند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، در  این جلسه  حسن خطیب زاده مدیر استان با اشاره به ماموریت بانک مسکن در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و دولتی در حوزه مسکن و ساختمان، روش های مختلفی را در جهت تامین مالی این حوزه به کار گرفته است.

خطیب زاده ادامه داد :  با نامگذاری سال 1399 با عنوان((جهش تولید)) از سوی مقام معظم رهبری، مسیولیت سنگینی نیز بر عهده بانک مسکن گذاشته شده و به همین منظور ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای شبکه بانکی در نظر گرفته شده است که بخش عمده آن  باید توسط  بانک مسکن انجام شود .

مسکن بانک موثری در خدمت رسانی است

سیدحسین نیری مدیرکل ثبت احوال استان خراسان رضوی با تقدیر از اقدامات بانک مسکن، این بانک را بانکی موثر در خدمت رسانی به مردم دانست و تاکید کرد :  با توجه به سیاستهای کلی ((جمعیت))  که سال 1393 از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد باید برنامه ریزی های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز متناسب با این سیاستها انجام گیرد.

درادامه این جلسه که محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد و هادی عبدی از کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی نیز حضور داشتند،  ریس شعبه از آمادگی  شعبه  تحت مدیریتش برای ارایه انواع خدمات بانکی به صورت VIP  به کارکنان اداره کل ثبت احوال خبر داد.

توسعه همکاری با اداره استاندارد یک ضرورت است

در جلسه مشابهی که با مدیر کل استاندارد استان برگزارشد ،  علیرضا جمیع مدیر کل این اداره خواستار انعقاد تفاهم نامه به منظور ارایه خدمات ویژه به کارکنان و ارباب و رجوع این سازمان شد.

علیرضا جمیع  گفت : با توجه به مراجعه بسیاری از صنعتگران و همچنین مجتمع سازان مسکن به این اداره برای دریافت مجوزهای مربوطه، توسعه همکاری ها می تواند در راستای معرفی هرچه بیشتر خدمات بانک مسکن به انها  صورت پذیرد.

حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  اظهار داشت : بانک مسکن علاوه بر ارایه انواع خدمات بانکی و مالی، در حوزه تامین مالی مسکن خدمات منحصربه فردی دارد که می تواند مورد استفاده کارکنان و ارباب و رجوع این سازمان قرار گیرد.

.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/4/22