تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس اتاق بازرگانی

بانک مسکن ، بانک تاثیر گذار در حوزه اقتصاد است

غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی با تقدیر از اقدامات بانک مسکن، این بانک را بانکی موفق در حوزه تخصصی خود دانست.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در  نشستی  که به منظور توسعه تعامل با بازرگانان، صنعتگران و کشاورزان  برگزار شد عنوان کرد : بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و دولتی در حوزه مسکن و ساختمان امادگی دارد علاوه بر فعالیت تخصصی  خود در سایر زمینه ها از جمله خدمات عمومی بانکداری و حوزه های ارزی و ریالی نیز خدمات ویژه ارایه دهد.

در این نشست که با حضور غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و خراسان رضوی برگزار شد، خطیب زاده افزود: امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران مجموعه های مختلف ، تامین مسکن کارکنان  است که می توانند با استفاده از تسهیلات و ابزارهای مختلف بانک مسکن در این زمینه اقدام کنند..

عضو شورای پول و اعتبار در ادامه سخنان خود گفت: مسکن از گذشته به عنوان یکی از اولین نیازهای جامعه بشری بوده است که با توجه به قیمت قابل توجه، تامین آن نیازمند برنامه ریزی مناسب و طولانی مدت است و  طرح های تسهیلاتی بانک مسکن را در این زمینه بسیار موثر دانست.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران از امادگی این سازمان برای اطلاع رسانی خدمات بانک مسکن به شرکت های بازرگانی، صنعتی و کشاورزی خبر داد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/7