تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک مسکن بهترین انتخاب برای فعالان حوزه ساختمان است

معاون اداری و پشتیبانی خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب و خاک قدس رضوی ، بانک مسکن را بهترین انتخاب برای فعالان حوزه مسکن و ساختمان عنوان کرد و افزود : بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و دولتی در حوزه مسکن و ساختمان در کشور است که خدمات منحصربه فردی را ارایه می دهد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضویی ، محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی خراسان رضوی بیان کرد : با توجه به موضوع  فعالیت شرکت در حوزه مسکن و ساختمان ، بانک مسکن می تواند به عنوان بانک عامل نسبت به تامین مالی و ارایه خدمات بانکی به این شرکت اقدام  کند .

در ادامه این نشست ، مبین رجبی مدیرعامل شرکت آب و خاک قدس رضوی به معرفی این شرکت پرداخت و گفت: شرکت آب و خاک قدس رضوی یکی از شرکت های فرعی آستان قدس رضوی  است که از سال 1371 شروع به فعالیت  کرده است و در حوزه های سدسازی، راه سازی، انتقال آب و انبوه سازی مسکن به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها در کشور فعالیت می کند.

در بخش دیگری از این جلسه هادی معتمدی معاون دایره امور اعتباری به تشریح انواع تسهیلات و روش های تامین مالی پروژه های این شرکت پرداخت.

همچنین مهدی حسین زاده رییس شعبه فرامرز عباسی مشهد نیز  از آمادگی این شعبه جهت تخصیص باجه VIP و ارایه خدمات خاص به این شرکت خبر داد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/25