تازه های اخبار تازه های اخبار

بازاریابی متفاوت سپرده ممتاز در خراسان رضوی کلید خورد

برنامه بازاریابی متفاوت " سپرده ممتاز " به منظور تحقق اهداف جذب منابع این بخش در مدیریت استان خراسان رضوی کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، در نشست  کمیته بازاریابی این مدیریت که با موضوع جذب منابع در سپرده ممتاز برگزار شد، اجرای برنامه بازاریابی ویژه "سپرده ممتاز "مورد تصویب حاضران قرار گرفت.

حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در این  نشست که معاونان مدیریت، روسای دوایر اعتباری، امالی و ارتباطات و بازارایابی و روسای شعب مرکزی مشهد، بلوارخیام، احمدآباد و رسالت مشهد نیز حضور داشتند بر استفاده از انواع طرح های جدید سپرده ممتاز به منظور جذب منابع تاکید کرد و مشارکت کارکنان را  برای تحقق اهداف بانک خواستار شد.

خطیب زاده افزود: بررسی کارنامه ارزیابی عملکرد استان در پایان تیرماه نشان از موفقیت نسبی شعب در بخش جذب منابع دارد که  توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا نشان دهنده همدلی و تلاش گروهی کارکنان  است .

در ادامه این  نشست محمدپورقربانی معاون اجرایی استان بر مشتری مداری و لزوم پرستاری از مشتریان تاکید کرد.

همچنین محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت تلاش مضاعف  کارکنان در جهت کاهش تعداد شعب قرار گرفته در منطقه قرمز جذب منابع را خواستار شد.

افزون بر این در این  نشست  حاضر ، اجرای طرح ممتاز به منظور ایجاد رقابت بین شعب، برگزاری منظم جلسات بازاریابی، بازاریابی مویرگی و افزایش تعدادی و مبلغی حسابها مورد تاکید حاضرین قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1399/6/16