تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی خطاب به روسای شعب استان :

کاستی ها را جبران کنید

نسبت به برنامه ریزی برای تحقق اهداف و جبران کاستی ها اقدام کرده و ارتقای جایگاه شعبه را جدی بگیرید.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی این مطلب را را حسن خطیب زاده مدیر استان در چهارمین وبینار روسای شعب  عنوان کرد و افزود : روسای شعب باید با شناسایی موقعیت شعبه، توانمندی های کارکنان و تقسیم کار ، ارزیابی مستمر عملکرد و استفاده از ابزارهای تشویقی  برای افزایش انگیزه آنها ، کاستی ها را جبران کنند .

مدیر شعب استان با تاکید بر نقش راهبردی روسای شعب ، تداوم تلاش و همدلی کارکنان برای تحقق اهداف سازمانی را خواستار شد.

در ادامه این نشست ، محمد پورقربانی معاون اجرایی مدیریت  گفت : اگرچه مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری کرونا باعث ایجاد اختلال در فرآیند وصول مطالبات شده ولی با برنامه ریزی مناسب  و تلاش کارکنان، مطالبات استان از ابتدای تیرماه روند کاهشی پیدا کرده است و امیدواریم با استفاده حداکثری از فرصت موجود ، شاهد  کسب نتایج مناسب در پایان شهریور ماه باشیم.

محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت  نیز توجه ویژه روسای شعب در بخش های آموزش و نظارت  را خواستار شد. وی به تحلیل وضعیت منابع شعب پرداخت و بر تلاش مضاعف کارکنان برای انجام فعالیت های بازاریابی و استفاده حداکثری از ابزارهای موجود به ویژه سپرده های ممتاز  تاکید کرد.

در ادامه این  نشست ، حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت ضمن تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد استان در پایان مردادماه ،  تلاش کارکنان به ویژه در حوزه های جذب منابع و بانکداری الکترونیک  را خواستارشد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/22