تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون آستان قدس رضوی :

بانک مسکن انتخاب اول آستان است

با بررسی های صورت گرفته و مذاکرات انجام شده با بانکهای مختلف ، بانک مسکن با توجه به فعالیت تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان به عنوان بانک عامل برای احداث پروژه 225 واحدی انتخاب شده است که امیدواریم همکاری های دو جانبه خوبی را با این بانک آغاز کنیم

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، مهدی عالی گلستان این مطلب را در نشستی که به منظور توسعه تعامل دو جانبه و تامین مسکن کارکنان آستان قدس رضوی با حضور سید علیرضا حسینی مدیر اداری و مالی آستان قدس رضوی و مدیر شعب استان برگزار شد عنوان کرد .

در این نشست عالی گلستان گفت : تامین مسکن کارکنان همواره یکی از دغدغه های مسوولان آستان قدس رضوی بوده است  . معاون اداری و پشتیبانی آستان قدس رضوی افزود : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده،  این سازمان احداث پروژه های مسکونی جهت کارکنان را در دستور کار خود قرار داده است که در اولین گام ، مراسم کلنگ زنی پروژه 225 واحدی با حضور تولیت آستان قدس رضوی انجام پذیرفته است .

در ادامه نشست  حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  خانه دار کردن کارکنان آستان قدس  رضوی را از افتخارات بانک مسکن عنوان و بر تعامل طرفین تاکید  کرد.

در پایان این نشست بیژن صادقی رییس شعبه مرکزی مشهد با  اعلام آمادگی در خدمت رسانی  مطلوب به کارکنان آستان قدس ، تمرکز سایر وجوهات آستان قدس در حساب های بانک را خواستار شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/24