تازه های اخبار تازه های اخبار

استقبال مسوولان آتش نشانی مشهد از پویش "چگونه خانه دار شویم "

در جلسه ای که به منظور توسعه تعامل با سازمان آتش نشانی مشهد برگزار شد، مسوولان این سازمان از پویش "چگونه خانه دار شویم؟" استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در این جلسه که با حضور محمدپورقربانی معاون اجرایی استان، روسای دوایر اموراعتباری و ارتباطات و بازاریابی مدیریت ، مجید قربانیان رییس دایره منابع انسانی و علیرضا قربانیان معاون اداری و مالی سازمان آتش نشانی  در محل این سازمان، برگزار شد، علیرضا قربانیان با  تقدیر از اقدامات بانک مسکن توسعه تعامل با این بانک در راستای خانه دار نمودن کارکنان این سازمان  را خواستار شد.

وی افزود:  یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران سازمان آتش نشانی، تامین مسکن کارکنان  است و با توجه به فعالیت بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی در این حوزه، استفاده از خدمات این بانک مورد درخواست مدیران است .

در ادامه این جلسه محمدپورقربانی معاون اجرایی استان با اشاره به ماموریت اصلی بانک مسکن در تامین مسکن آحاد مختلف جامعه گفت: مدیریت شعب استان خراسان رضوی در راستای ارایه خدمات مشاوره ای به کارکنان ادارات و سازمان ها، اقدام به اجرای "پویش چگونه خانوه دار شویم ؟" کرده است.

در بخش دیگری از این جلسه، زهره کدخدا مزرجی رییس دایره امور اعتباری مدیریت به تشریح انواع تسهیلات بانک مسکن پرداخت.

همچنین مرتضی قلی زاده رییس دایره ارتباطات و بازاریابی پیشنهادانعقاد تفاهم نامه دو جانبه را مطرح نمود که مورد استقبال مسوولان سازمان اتش نشانی قرار گرفت.

 

آخرین بروزرسانی 1399/9/11