تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون بنیاد مسکن خراسان رضوی :

همکاری با بانک مسکن در اولویت ماست

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر اولویت داشتن بانک مسکن در تعاملات نسبت به سایر بانک ها با توجه به قدمت همکاری دو سازمان در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، شنوایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مسکن این مطلب را در جلسه ای به منظور توسعه تعامل با بنیاد مسکن و بانک مسکن با حضور معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان  و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، معاون بازسازی و مسکن روستایی و مدیر مالی  این بنیاد برگزار شد عنوان کرد .

در این نشست که رییس شعبه بلوار دانشجو مشهد و رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت نیز حضورداشتند معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تعامل بیشتر بانک و بنیاد مسکن  را درخصوص امور مالی و واریز وجه به حساب متقاضیان خواستار شد .

در ادامه این نشست  حمیدرضا همت آبادی به بیان محدودیت های بانک مرکزی در انجام حواله های ساتنا و پایا پرداخت و ابراز امیدواری کرد  تا ضمن هماهنگی با ادارات مرکز، بخشی از مشکلات مرتفع شود.

سپس مرتضی قلی زاده رییس دایره ارتباطات و بازاریابی ، پیشنهاد کرد  در صورت تمایل مشتری به جای حواله ساتنا یا پایا به حساب مشتری در سایر بانک ها ، حسابی نزد بانک مسکن معرفی تا به صورت گروهی و آنی واریز شود.

همچنین علی خداپرست رییس شعبه بلوار دانشجو مشهد نیزاز آمادگی شعبه برای بررسی لیست حساب ها و شناسایی مشتریان دارای حساب در بانک مسکن  خبر داد .

آخرین بروزرسانی 1399/9/11