تازه های اخبار تازه های اخبار

مشتری وفادار خراسان رضوی :

بانک مسکن از خوشنام ترین بانک های کشور است

مشتری وفادار خراسان رضوی ، بانک مسکن را از خوشنام ترین بانک های کشور دانست

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در نشستی که به منظور تقدیر از مشتریان وفادار این استان و با حضور حسن خطیب زاده مدیر شعب استان برگزار شد .مهدی طاهری مشتری خاص شعبه بلواردانشجو مشهد بانک مسکن را قوی ترین بانک درشبکه  بانکی کشور از نظر پرداخت تسهیلات در بخش مسکن و ایجاد اشتغال ، داشتن پشتوانه و اعتماد مردمی برشمرد.

در این نشست که حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت، علی خداپرست رئیس شعبه بلواردانشجو مشهد و هادی عبدی از کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی نیز حضور داشتند از اقدامات بانک مسکن به ویژه انواع تسهیلات خرید و ساخت تقدیر کرد و افزایش سقف تسهیلات را خواستار شد.

وی به سابقه تعامل  20ساله خود با بانک مسکن اشاره کرد و گفت: استفاده از تسهیلات مشارکت مدنی ساخت مسکن علاوه به کمک به تامین مالی سازندگان باعث افزایش قدرت خرید متقاضیان واحدهای مسکونی و کمک به خانه دار شدن انها می شود.

همچنین حسن خطیب زاده مدیر شعب استان از تعامل 20ساله طاهری با بانک مسکن تقدیر کرد و افزود : بانک مسکن مشتری مداری را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های سازمانی خود قرار داده است و در همین راستا دریافت نظرات و تجربیات مشتریان به خصوص مشتریان هدف و وفادار بانک از اهمیت خاصی برخوردار است.  وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم با دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان و استفاده از آنها در برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های آتی گامی موثر در جهت جلب رضایت مشتریان برداریم.

حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات استان  نیز از تعامل چندین ساله طاهری با بانک مسکن تقدیر کرد و خواستار توسعه تعاملات از طریق معرفی خدمات بانک مسکن به دوستان و کارکنان این مشتری وفادار شد.

همچنین علی خداپرست رئیس شعبه بلوار دانشجو مشهد، طاهری را مشتری ارزشمند این شعبه دانست و آمادگی این شعبه را جهت ارائه خدمات VIP به وی را اعلام کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/16