تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی :

نیروی انسانی کارآمد بزرگ ترین سرمایه سازمان است

مدیر خراسان رضوی در نشستی با مسوولان ادارات کل رفاه و امورکارکنان ، مشکلات ، چالش ها و پیشنهادات در حوزه منابع انسانی را بررسی کرده و نیروی انسانی کارآمد را بزرگترین سرمایه هر سازمان دانست و بر توجه ویژه به این حوزه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در  این نشست که معاونان مدیریت، جلال الدین فیروزی معاون اداره کل رفاه کارکنان، روسا، معاونان دوایر حضور داشتند ، مشکلات و چالش های حوزه منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خطیب زاده با  تقدیر از حضور مدیران ارشد حوزه منابع انسانی در استان  گفت : این اقدام مدیران ،  باعت دلگرمی کارکنان  و تعالی سازمان شده و بهره وری بیشتر بانک را  به همراه  خواهد داشت.

در ادامه جلال الدین فیروزی معاون اداره کل رفاه کارکنان به تشریح برخی از اقدامات رفاهی و برنامه های این اداره کل به منظور توسعه خدمات رفاهی پرداخت.

 وی بر شناسایی و عقد قرارداد با اماکن رفاهی و ورزشی جدید و پاسخگویی مناسب به نیازها و چالش های رفاهی و معیشتی کارکنان تاکید کرد.

در بخش دیگری از این  نشست مسوولان و کارشناسان دوایر ادارات کل رفاه و امور کارکنان به ارائه گزارش مختصری از مشکلات کارکنان پرداختند.

همچنین کارشناسان و مسوولان دوایر ادارات کل رفاه و امور کارکنان  با مراجعه به شعب استان و  گفتگو با  کارکنان به دریافت پیشنهادات و نقطه نظرات آنها پرداختند.

در پایان این نشست از زحمات کارکنان دایره منابع انسانی مدیریت  با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/28