تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی خواستار شد

تلاش مضاعف در وصول مطالبات طی ماه های پایانی سال

همایشی با هدف بررسی مسایل جاری بانک با حضور مسوولان مدیریت و رؤسای شعب استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان با قدردانی از زحمات تمامی کارکنان اظهار داشت: با عنایت به نزدیک شدن به ماه های  پایانی سال ضرورت دارد کارکنان صف و ستاد با تلاشی مضاعف و مستمر در راستای جذب منابع و  وصول مطالبات معوق گام بردارند.
وی افزود: یکی از مهمترین شاخصه های درجه بندی شعب وصول مطالبات معوق است که شعب باید نهایت تلاش خود را در جهت کاهش مطالبات به کار برند.
مدیر شعب استان با اشاره به برگزاری آزمون سنجش شغلی کارکنان در بهمن ماه سال جاری،  آمادگی تمامی کارکنان جهت شرکت و کسب موفقیت در این آزمون را خواستار شد.
مهران در بخشی دیگر از سخنان خوداظهار کرد : رؤسای شعب استان همواره باید الگویی مناسب در تمام زمینه ها برای کارکنان زیرمجموعه خود باشند و بر عملکرد کارکنان و شعبه توجه  و نظارت ویژه داشته باشند.
مدیر شعب استان پرداخت تسهیلات براساس ضوابط و دستورالعمل ها و با رعایت بهداشت اعتباری را مورد تاکید قرار داد.
در ادامه این گردهمایی، مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت طی سخنانی  با اشاره به اهمیت جذب منابع به عنوان یکی از مهمترین اولویت های بانک عنوان کرد: در راستای جذب منابع ، تمرکز وجوه دفترخانه هایی که با شعب در ارتباط هستند باید مد نظر روسای شعب قرار گیرد.
وی در ادامه در خصوص تعیین تکلیف  وضعیت افراد معرفی شده در سامانه ازدواج، رعایت بهداشت اعتباری در پرداخت تسهیلات، پرداخت تسهیلات بدون سپرده، تلاش در جهت وصول مطالبات و جذب منابع، به روز رسانی بانک اطلاعات مشتریان و دفتر بازاریابی به ارایه مطالبی پرداخت و نکاتی را یادآور شد.

آخرین بروزرسانی 1395/12/3