تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی تاکید کرد

کارکنان برای جذب منابع در سپرده نوروز و ممتاز پویا تلاش کنند

گردهمایی با حضور مسؤولان مدیریت، رؤسای شعب مشهد و تعدادی از رؤسای شعب شهرستان با هدف بررسی مسایل جاری بانک و اتخاذ تمهیدات روزهای پایانی سال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ،در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان با تقدیر و تشکر از زحمات کلیه کارکنان صف و ستاد در راستای تحقق اهداف بانک گفت : کارکنان باید با تلاش مضاعف در جهت جذب منابع در سپرده نوروز وحساب کوتاه مدت ممتاز پویا گام بردارند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر سیاست بانک ، تمرکز شعب بر روی جذب منابع خرد است و کارکنان باید با یک بازاریابی مستمر در جذب سپرده های خرد تلاش کنند و مشتریان را به افتتاح حساب هایی مانند سپرده سرمایه گذاری ممتاز سوق دهند.

مهران افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به ایام عید نوروز به جهت رفاه حال زایرین حضرت رضا (ع) پول گذاری دستگاه های ATM‌ در روزهای تعطیل مورد تاکید است. مهران تلاش کارکنان در جهت جذب منابع، وصول مطالبات معوق و کنترل و نظارت همه جانبه کارکنان و شعبه را خواستار شد.

در ادامه این گردهمایی اصغر ترحمی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت اظهار کرد: مسؤولان مدیریت همواره از انتقادات سازنده کارکنان برای بهبود روند امور استقبال می کنند.

سپس مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت اظهار کرد: سیاست بانک در پایان سال متوقف کردن پرداخت تسهیلات بدون سپرده است با توجه به عدم پرداخت تسهیلات بدون سپرده شعب باید در جهت جذب منابع خرد برنامه ریزی مدون و مستمری داشته باشند تا بتوانند مشتریان خود را مدیریت و حفظ کنند.

در ادامه این همایش حجت عظیمی ریس حوزه حراست گفت : با توجه به روزهای پایانی سال و همچنین ایام تعطیلات ضرورت دارد الزامات حفاظتی از جمله سامانه اعلام خطر، دوربین های مداربسته همواره مورد بازدید رؤسای شعب قرار گیرد.

عظیمی با اشاره به تقدیر و تشکر نیروی انتظامی خراسان رضوی از شعب بانک مسکن به جهت رعایت امنیت و امور حفاظتی شعب به نحو احسن از تلاش و کوشش کارکنان در این خصوص قدردانی کرد.

گفتنی است در خاتمه این گردهمایی هدایای بازنشستگی محمد شیروان پرزور رییس دایره وصول مطالبات که به تازگی به افتخار بازنشستگی نایل شده بود توسط مدیر شعب استان اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1395/12/26