فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی :

توسعه سازمان به ارتقای دانش کارکنان بستگی دارد

مدیر شعب خراسان رضوي در مراسم تقدير از مدرسان بانك ، توسعه و پيشرفت سازماني را منوط به ايفاي نقش معلمي و ترويج دانش به كاركنان توسط مدرسان دانست.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي مصطفي تقوي  سرپرست شعب استان در مراسمی كه با حضور معاونان مديريت و رئيس حوزه حراست برگزار شد تصریح کرد : مدرسان افسران توسعه و پيشرفت در بانك مسكن هستند كه نقش بسيار مهمي را در ارتقاي دانش كاركنان و انتقال تجربيات به آن ها دارند.

تقوی ادامه داد: از اهم وظايف مدرسان بانك مي توانيم به مواردي از جمله شناخت دقيق از نيازمندي های سازمان و مشخص كردن اولويت ها در مباحث آموزشی ، اهميت دادن به وظيفه تعلم در كنار تعليم ، ایجاد روحيه،   نشاط و اميدآفريني در كاركنان اشاره كنيم.

 وی خاطر نشان كرد: يكي از مهمترين وظايف ما اينست كه سازمان را پويا، شكوفا و اميدآفرين به نسل آينده تحويل دهيم كه لازم است براي رسيدن به اين اهداف ، تجارب كاركنان موفق را به ساير همكاران انتقال دهيم و كلاس هاي كارگاهي با نشاط با مشاركت حداكثري برگزار کنیم .

تقوي اظهار داشت: يكي از ماموریتهای سازماني ما اينست كه تعلق سازماني كاركنان را بالا ببريم كه اين منوط به مهارت هاي مدرسان است تا با انتقال  بهینه مطالب در دوره های آموزشی زمینه افزایش تعلق سازمانی کارکنان را فراهم سازند  .

  در پايان لوح تقدير و هدايايي توسط مدير شعب استان به مدرسان  اهدا شد.

شایان ذکر است  پیرو مذاکرات صورت پذیرفته با اداره کل آموزش و پرورش استان،  لوح تقدیر با امضای مشترک خدابنده مدیر کل آن اداره و مدیر شعب استان  به همراه هدایا برای همسر همكاراني كه در شغل معلمي مشغول به خدمت هستند  ارسال شد.

 

آخرین بروزرسانی 1400/4/15