نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد

عملیات اجرایی ۷۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی در خوزستان آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان خوزستان آغاز شد.
 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این مراسم با تشریح طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: یکی از پایه های اصلی اجرای این طرح، بانک مسکن است که بخش اعظمی از تامین مالی این طرح را به عهده دارد. خوشبختانه بانک مسکن با داشتن کارشناسان خبره به خوبی از پس تامین مالی این طرح بر می آید.

 

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در این مراسم در بخشی از سخنان خود بیان کرد: بانک مسکن به عنوان بانکی که قرار است بخش عمده ای از این طرح را تامین مالی کند خوشبختانه تاکنون همکاری خوبی با پروژه های بخش مسکن در استان داشته است و همواره به خوبی از عهده این طرح ها برآمده است.

 

رضا رضایی مدیرکل راه و شهرسازی نیز در بخشی از سخنان خود در این مراسم گفت: خوشبختانه بانک مسکن از کارشناسان و کارکنان با تجربه ای در زمینه طرح های حوزه مسکن برخوردار است و به لحاظ فنی می تواند به خوبی به این طرح کمک کنند.

 

مدیر شعب بانک مسکن نیز با تشریح جزییات طرح اقدام ملی تولید و عرصه مسکن در خوزستان گفت: در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان، عملیات اجرایی ساخت، هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در سراسر استان خوزستان آغاز شد.

 

وی توضیح داد: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان خوزستان شامل هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی می‌شود که ساخت یک هزار و ۶۸۰ واحد بر عهده شرکت بازآفرینی شهری ایران، سه هزار و ۴۱۰ واحد بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، یک هزار و ۵۳۸ واحد بر عهده ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و ۹۸۴ واحد بر عهده شرکت توسعه مسکن است.

 

نادری بیان کرد: مشخصات سایت پلان و نقشه تفکیکی اراضی ۲۵ هکتاری محل احداث یک هزار و ۶۸۰ واحدی اهواز دارای مساحت عرصه ۳۹ هزار ۲۷۰ مترمربع، ۱۹۶ هزار و ۳۵۰ مترمربع زیربنا (عیانی) است که در قالب ۱۰۵ بلوک و چهار طبقه ساخته می‌شود.

 

مدیر شعب استان خوزستان اضافه کرد: پروژه بعدی پروژه سه هزار و ۴۱۰ واحدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که شامل ۱۰۰ واحد در شهر آغاجاری، ۱۰۰ واحد در شهر شاوور، ۶۸۴ واحد در اکباتان شمالی اهواز، ۱۴۰ واحد در شهر ایذه ،‌۱۶۰ واحد در شهر امام دزفول، ۴۳۶ واحد در زیباشهر دزفول، ۲۰ واحد در شهر حمزه دزفول، ۵۰ واحد در شهر سالند دزفول، ‌ ۳۶۰ واحد در شهر شوشتر ،‌۱۸۰ واحد در شهر بهبهان، ‌ ۳۰ واحد در شعر شرافت شوشتر، ‌ ۴۰۰ واحد در ماهشهر ،‌۸۰ واحد در شهر میانرود دزفول، ۳۸۶ واحد در آزادگان دزفول ،‌۸۰ واحد در شوش و ۲۰۴ واحد در اندیمشک است.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28