نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

کل هدف صدور ضمانت‌نامه امسال در مدیریت خوزستان محقق شد

مدیر شعب استان خوزستان از تحقق کل هدف صدور ضمانت‌نامه امسال، دو ماه قبل از رسیدن به روزهای پایانی سال در این مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی‌اصغر نادری با اشاره به اینکه توجه به خدمات کارمزد محور در این مدیریت به صورت جدی و برنامه‌ریزی‌شده در دستور کار همه کارکنان شعب و ستاد مدیریت قرار گرفته است، بیان کرد: اهمیت دادن به این خدمات که برای سازمان بسیار مهم هستند و مورد تاکید مدیران ارشد بانک نیز قرار دارند در مدت اخیر به خوبی در خوزستان مورد توجه قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمندی هم به همراه داشته‌ است.

نادری ضمن تاکید بر اینکه یکی از خدمات کارمزد محور که در مدیریت خوزستان با تلاش ارزنده همکاران در شعب به خوبی پیگیری شد، صدور ضمانت نامه است، عنوان کرد: همکاران ما در شعب موفق شدند نه تنها اهداف صدور ضمانت‌نامه را محقق که فراتر از اهداف تعیین‌شده اقدام به صدور ضمانت‌نامه کنند.

وی تصریح کرد: این مدیریت تاکنون بیش از ۱۳۰ درصد اهداف تعیین‌شده برای صدور ضمانت‌نامه را محقق کرده است که این امر نشان می‌دهد همکاران این استان صدور ضمانت‌نامه را در اولویت کاری خود قرار داده بودند.

مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به اینکه خوشبختانه همه شعب استان موفق به صدور ضمانت‌نامه شده‌اند و این موضوع بسیار حایز اهمیت است، گفت: در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ نیز همه شعب استان خوزستان موفق به صدور ضمانت‌نامه شده بودند.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28