نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان در مدیریت خوزستان

نشست صمیمی مدیر شعب استان و مسیولین مدیریت با همکاران بازنشسته در روز تجلیل از خانواده و بازنشستگان در محل سالن اجتماعات مدیریت خوزستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، در ابتدای نشست عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تشکر از حضور همکاران بازنشسته و تبریک این روز به آنان طی سخنانی گفت:هدف از برگزاری این نشست که هرسال برگزار می شود ، دیدار حضوری و نزدیک با شما عزیزان و بزرگواران است تا علاوه بر گرفتن روحیه و نشاط کاری ، از نظرها ، تجربیات و حتی انتقادات مطرح شده آگاه و بهره مند شویم . قطعاً ممکن است نظرات ، مسایل و مواردی باشد که همکاران بازنشسته بخواهند از نزدیک و بی واسطه به مدیر و یا مسیولین مدیریت استان منتقل کنند که بحمد الله این جلسات چنین شرایطی را بخوبی فراهم می کند.

وی افزود : پس از پایان نشست آماده ایم تا از نقطه نظرات ، اندیشه ها، راهنمایی ها و تجربیات و اظهارات ارزشمند شما عزیزان استفاده کنیم .

رجبعلی واثقی همکار بازنشسته و مدیر سابق مدیریت های شعب فارس و خوزستان طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از توجه و اهتمام مدیر شعب استان به مسایل و مشکلات بازنشتگان طی سخنانی کوتاه اظهار کرد:

امید است با رهنمودها و برنامه های مورد نظر مدیریت استان در آینده بتوانیم ، ارتباط خوب و نزدیکتری بین کانون بازنشستگان استان و مسیولین مدیریت ایجاد نماییم .

این ارتباط با محوریت مدیریت استان قطعاً بسیاری از مسایل ، مشکلات و در خواست های همکاران بازنشسته را حل خواهد کرد.در بخش پایانی این نشست مدیر شعب استان ضمن اهدا شاخه گل به تمامی همکاران بازنشسته در یک میزگرد چهره به چهره و صمیمی به سخنان و اظهارات آن گوش فرا داد که مورد استقبال و دلگرمی بسیار زیاد آن قرار گرفت .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6