نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بادعوت استانداری خوزستان صورت گرفت

عضویت مدیر شعب خوزستان در اجلاسیه سراسری نماز واجلاسیه بین المللی پیرغلامان حسینی‌

استانداری خوزستان از مدیر شعب بانک مسکن استان جهت عضویت وحضور در اجلاسیه بین اللملی پیر غلامان حسینی که امسال در این استان برگزار میشود دعوت بعمل آورد.

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ،استاندار خوزستان ضمن دعوت از مدیر شعب بانک در استان هدف از برگزاری اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی رامعرفی فرهنگ غنی عاشورا ونمایش چهره واقعی نهضت امام حسین (ع) به مردم عزیز که البته خود از استغنای کافی در این زمینه برخوردارند عنوان کرد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن اظهار ارادت به آستان مقدس وحماسه آفرین حادثه عاشورا وابراز خرسندی ازاین دعوت گفت:

همانگونه که مدیران عالی بانک وتمامی همکاران ،علاقمند به ترویج وتحکیم مباحث فرهنگی و معنوی در گستره و ساختار بانک هستند جای بسی خوشحالی است که در برگزاری چنین برنامه هایی همیشه از بانک مسکن بعنوان یکی از بهترین و مهمترین شرکت کنندگان دعوت بعمل می آید.

این نگاه معنوی بازتاب رفتار و عملکرد فرهنگی و دینی همکاران است که بحمداله از طرف مدیرعامل محترم نیز اینگونه حرکت ها که با صبغه دینی همراهند نیز مورد توجه و تشویق ایشان قرار می گیرند. وی افزود :

برگزاری اینگونه برنامه ها موجب تعمیق مباحث و ارزش های دینی به درون جامعه و رسوخ آن در جوهره وجودی انسان می شود. پالایش فکر و تزکیه روح از بهترین پیامدهای حضور انسان در مجالس و محافل دینی است.

به عبارت دیگر توانمند سازی منابع انسانی در هر سازمانی در بعد اخلاقی و رفتاری از طریق شرکت در اینگونه مباحث و مجالس امکانپذیر است.

انسان مرتبط با اخلاق و معنویت قطعاً می تواند منشا خیر و اثرگذاری بیشتری در فرآیند خدمت به مردم و سازمان باشد.

سومین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی شامل شش کمیته است که با حضور 850 نفر شرکت کننده داخلی و خارجی 21 مهر ماه سالجاری یک هفته قبل از ماه محرم به مدت 3 روز در استان خوزستان برگزار می شود. یازده دوره از این دوره اجلاس تا کنون در استان های مختلف کشور برگزار شده است.

در این اجلاس مهمانانی از 35 کشور حضور خواهند داشت و 50 نفر از کشور عراق نیز میهمانان استان خوزستان خواهند بود.

150 نفر خبرنگار از شبکه های مختلف برای پوشش خبری اجلاس وارد استان می شوند که در کنار آن از 10 مستندساز برتر شرکت کننده در مسابقه مستند سازی اجلاس نیز تجلیل شایسته بعمل می آید.

همچنین در رویدادی دیگر بیست و سومین اجلاس سراسری نماز به دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار به میزبانی استان خوزستان در شهر اهواز برگزار می شود.

برای شرکت دراین اجلاس مهم نیز از مدیر استان دعوت رسمی بعمل آمده است.

قایم مقام ستاد اقامه نماز کشور حجت الاسلام کلباسی موضوع امسال اجلاس نماز را با محوریت « نماز و تعالی فرهنگی و اخلاقی » عنوان کرد و گفت:

جامعه دینی و تربیت دینی بدون نماز میسر نیست و اگر راهی جز این وجود داشت خداوند متعال آن را به ما نشان می داد. وی افزود :

حجت الاسلام قرایتی مسیول ستاد اقامه نماز کشور بر برگزاری این اجلاس به صورت ساده و بدون تشریفات همراه با حضور حداکثری همه افراد به دور از جریان های سیاسی تاکید کردند.

دعوت از رییس جمهور بمنظور شرکت در اجلاس نماز و اجلاس پیرغلامان حسینی از دیگر برنامه های مورد نظر برگزار کنندگان این دو اجلاسیه است.

گفتنی است مدیریت شعب خوزستان سال گذشته از طرف شورای اقامه نماز استان بعنوان یکی از دستگاه های برتر استانی در زمینه برگزاری منظم نماز جماعت و توجه به مناسبت های دینی و فرهنگی معرفی و با اهدا لوح تقدیر ،‌از مدیریت استان قدردانی بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6