نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با تلاش همکاران

رشد 110 درصدی منابع جاری غیر دولتی در شعبه مرکزی اهواز

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان بهمراه معاونین مدیریت، مسیول حوزه حراست و رؤسای دوایر حوزه ستاد از شعبه مرکزی اهواز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، پس از بازدید مسیولین مدیریت از دوایر و بخش‌های مختلف شعبه مرکزی اهواز وی در جمع کارکنان این شعبه حضور یافت و از تلاش و زحمات آنان تشکر و قدردانی به‌ عمل آورد .
در آغاز این نشست صمیمی مدیر شعب استان طی سخنانی اظهار کرد :
شعبه مرکزی اهواز در یک سال گذشته تاکنون روند خوب و رو به رشدی در بیشتر زمینه‌ها داشته است . رشد 110 درصدی منابع جاری غیر دولتی، افزایش رشد 45 در صد کل منابع، نزدیکی به اهداف فروش اقساطی مسکن مهر، افتتاح بیش از 108 فقره حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم که در میان شعب مرکزی کلانشهرهای کشور و تهران رتبه نخست و در بین شعب سراسر کشور رتبه دوم را به دست آورده است .
وی افزود:
منابع غیردولتی این شعبه از مرز 1200 میلیارد گذشته که این افزایش نتیجه مشتری مداری و مذاکراتی است که رییس شعبه با جدیت و همکاری و هماهنگی کارکنان انجام داده‌اند.
مدیر شعب استان با اشاره به روند رو به رشد سایر شاخص‌های مهم این شعبه تصریح کرد:
نسبت NPL شعبه نیز به عدد 65/1 رسیده که این نسبت از NPL مجموع شعب مدیریت و بانک کمتر است .
وی افزود:
انتظار داریم تا پایان سال در بخش مطالبات معوق به‌ رشد منفی برسیم که با توجه به توانایی و جدیت مسیولین و کارکنان شعبه ، این انتظار قابل تحقق است.
رسیدن به اهداف فروش اقساطی طرح برکت، وضعیت مطلوب فک رهن در قبال سپرده و پرداخت تسهیلات مشارکتی، کاهش قابل توجه بندها و ابلاغیه‌های بازرسی و افزایش فرآیند کنترل و نظارت، رتبه نخست فعال سازی سرویس های مجازی و تعداد مشتریان متمرکز از دیگر شاخص های بهبود یافته شعبه طی یکسال گذشته است.
وی در پایان اظهار کرد:
پاسخ گویی به مشتریان و راهنمایی آنان مهم‌ترین ویژگی کارمندان یک بنگاه و یا مؤسسه مالی است .اگر مراجعین به مؤسسات پولی مانند بانک از اطلاعات و مشاوره‌های کارکنان شعب استفاده کنند بی‌شک آنان اقبال و توجه بیشتری نشان خواهند داد زیرا مشاوره و راهنمایی موجب اعتماد و استمرار ارتباط مراجعین با شعبه می شود.
گفتنی است در این بازدید مدیر شعب استان از نوید نیل ساز کارمند شعبه مرکزی که سهم بسزایی در افتتاح حساب‌های صندوق پس‌انداز مسکن یکم داشته است با در نظر گرفتن پاداش مناسب تشکر و قدردانی کرد .
آخرین بروزرسانی 1394/11/20