نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمنظور بررسی مشکلات طرح های مسکن مهر صورت گرفت

صبحانه مشترک کاری مدیریت خوزستان با مدیران راه و شهرسازی

با حضور مدیر شعب خوزستان و معاونین وی صبحانه مشترک کاری همراه با مدیر کل راه و شهرسازی و مدیران اجرایی این اداره در خصوص بررسی مسایل و مشکلات پاره ای از طرح های مسکن مهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، تعامل سازنده و خوب دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع مسکن مهر در استان موجب شد تا نخستین نشت کاری مشترک در فضایی صمیمی و بر اساس همکاری متقابل به شیوه ای تازه و جدید تشکیل گردد.اگر چه تا کنون نشست های مشترک زیادی در این خصوص برگزار شده است اما گونه و شکل تازه جلسات در قالب صبحانه کاری فضای همراهی و همدلی را به صورت عالی و قابل توجهی افزایش داده است.
درک متقابل، اعتماد ، همکاری بیشتر ، درک مشترک و عزم جدی طرفین برای حل مشکلات مسکن مهر و به سامان رساندن طرح های نیمه تمام و در حال اتمام از دست آوردهای خوب و مشترک اینگونه نشست هاست.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر راه و شهرسازی استان و همراهان وی طی سخنانی گفت:
دستگاه های متولی طرح مسکن مهر در استان انصافاً تا کنون از همه توان و ظرفیت خود برای پیشبرد برنامه ها و طرح های این طرح معظم ملی استفاده کرده اند .هماهنگی و همکاری خوبی دراین زمینه وجود دارد که در صورت رفع پاره ای از مشکلات بویژه همراهی تعاونی ها و اعضای آنان و تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام می توان شاهد موفقیت و به ثمر رسیدن بسیاری از طرح ها بود.
وی افزود: عزم جدی دستگاههای اجرایی مرتبط با طرح تاثیر بسزایی در تسهیل و به سامان رساندن بخش زیادی از پروژه ها خواهد داشت اگر چه در شهرها و شهرک های اقماری وجود تاسیسات و امکانات زیربنایی و استقرار مراکز درمانی و آموزشی و سایر امکانات شهری می تواند به اقبال متقاضیان و سکونت آنان در این شهرها کمک زیادی کند به عبارت دیگر همزمان با آماده سازی و تکمیل واحدها، استقرار اینگونه امکانات موجب ذوق و علاقه مندی بیشتر متولیان طرح ها و متقاضیان خواهد شد. به نحوی که همکاری و همراهی آنان را مضاعف خواهد نمود.
رحمانی مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز ضمن قدردانی از همکاری خوب بانک مسکن در تزریق مالی پروژه ها و همراهی با سازندگان از مدیرت خوزستان نیز تشکر و قدردانی بعمل آورد.
وی همچنین آمادگی خود و سایر کارکنان راه و شهرسازی استان را در مسیر همکاری و هماهنگی بیشتر با سایر دستگاههای مرتبط با طرح مسکن مهر اعلام کرد.
گفتنی است در این نشست مسیولین حوزه حراست مدیریت و دایره اعتباری نیز حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20