نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در یک نشست صمیمی و دوستانه با حضور مدیر شعب استان

دوایر مدیریت خوزستان گزارش عملکرد نیمه نخست سال را ارایه کردند

با حضور عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ، معاونین وی و مسیول حوزه حراست گزارش عملکرد دوایر مدیریت طی شش ماهه نخست سالجاری ارایه شد.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، در آغاز این نشست مدیر شعب خوزستان طی سخنانی گفت :
همانگونه که شعب در بازه های زمانی گزارش عملکرد خود را مطرح می کنند دوایر حوزه ستاد نیز لازم است مشروح عملکرد و کارهای انجام شده را طی یک یا چند نشست جداگانه ارایه کنند.
گزارش عملکرد موجب می شود همه مسیولین دوایر از نحوه فعالیت و کارهای انجام شده توسط سایر همکاران خود آگاه شوند.
علاوه بر آن با تشکیل این نشست ها نوعی هماهنگی و همدلی نیز برای پیگیری بهتر امور شعب ایجاد می شود. از طرفی همکاران نیز می توانند نقطه نظرات ، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح و از همفکری و راهنمایی سایر دوستان استفاده کنند.
وی با بیان سایر مزایای این گونه نشست ها افزود:
از عملکرد و نقطه نظرات همکاران دوایر ، مدیر شعب و معاونین وی نیز می توانند بهره مند و آگاه شوند که این همفکری و تعامل تاثیر بسزایی در پشتیبانی از عملکرد شعب و تحقق اهداف بانک خواهد داشت .
مدیر شعب خوزستان با اشاره به اهمیت کار دوایر مدیریت تصریح کرد:
دوایر حوزه ستاد در پنج حوزه ارتباطی باید فعالیت خود را گسترش دهند. ارتباط اثر بخش با شعب ، ارتباط با ادارات مرکز،ارتباط با سازمان ها و ادارات استان بمنظور بازاریابی و کمک به ساماندهی بعضی از امور بانک ، ارتباط با مشتریان مراجعه کننده از شعب و ارتباط با سایر دوایر حوزه ستاد از مهمترین حوزه های ارتباطی است که به تسهیل در انجام بهتر امور منجر می شود.
وی با تاکید به تحقق برنامه ها و اهداف بانک در نیمه دوم سال تصریح کرد:
از فرصت زمانی شش ماهه دوم در مسیر تحقق اهداف بانک حداکثر استفاده را بنماییم. هر دایره مدیریت در حوزه کاری خود به شعب کمک کنند تا در بخش های مختلف به اهداف در نظر گرفته شده و حتی فراتر از آن دست یابیم.
پایش ، پیگیری ، مشاوره و پشتیبانی از اقدامات شعب بوسیله مسیولین دوایر مدیریت به تحرک و دلگرمی کارکنان شعب منجر می شود.
اگر کارکنان حوزه ستاد با تعهد و دلسوزی و با نشاط و شادابی امور شعب را دنبال کنند، مسیولین شعب نیز با همین روحیه به انجام خدمت و فعالیت خواهند پرداخت که نتیجه آن تحقق اهداف سالانه و عرصه خدمت با کیفیت به مشتریان خواهد بود.
گفتنی است در این نشست ، رؤسای دوایر مدیریت به ارایه گزارش عملکرد خود در نیمه نخست سال پرداختند و برنامه های خود را برای نیمه دوم سال نیز ارایه کردند.
نشست گزارش عملکرد دوایر حوزه ستاد نخستین بار است که در این مدیریت برگزار می شود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21