نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان خوزستان مطرح کرد؛

تعامل بانکها بستر ساز توسعه خوزستان

مدیر شعب استان خوزستان، همکاری و تعامل نزدیک بانک ها در خوزستان را بستر ساز توسعه و تعالی استان دانست.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری در دیدار با مدیر شعب پست بانک استان خوزستان اظهار کرد: بانک ها به علت تامین مالی اغلب طرح ها و پروژه های عمرانی و زیربنایی، بسترساز توسعه در هر منطقه و شهری به شمار می روند به همین دلیل همیشه نقش آنها محوری است.
وی افزود: هماهنگی و تعامل بانک های استان برای اتحاذ تصمیات واحد برای رونق بخشی به فعالیت های عمرانی و توسعه ای استان خوزستان می تواند یک عامل کلیدی برای موفقیت استان به شمار برود به همین دلیل باید به سمت افزایش تعامل بین بانک های استان پیش رفت.
نادری بر آمادگی این مدیریت برای تحقق اهداف دولت در رونق بخشی به فعالیت های ساختمانی و عمرانی در استان تاکید کرد و گفت: مردم این استان به علت نقش ویژه ای که در دفاع از مرزهای ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند، شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.
همچنین در این نشست عباس استواری با تبریک انتصاب علی اصغر نادری به سمت مدیر شعب استان خوزستان، آمادگی خود برای هر گونه تعامل و گسترش همکاری ها با این مدیریت را اعلام کرد.
عباس استواری افزود: بانک مسکن نقش مهمی در کشور داشته و به واسطه تامین مالی اغلب پروژه های ساختمانی و عمرانی با اغلب مردم ارتباط مستقیم دارد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4