فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

پیگیری امور در مدیریت شعب خوزستان بی نظیر است

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان، پیگیری امور و پاسخ به مکاتبات از سوی مدیریت شعب بانک مسکن خوزستان را بسیار عالی و بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباس پورسلان در نشستی به میزبانی مدیریت شعب استان خوزستان با بیان اینکه هدف مشترک این اداره کل و بانک مسکن در خوزستان، نهایی کردن طرح مسکن مهر و تعیین تکلیف آن است، اظهار کرد: ما مصمم هستیم؛ پرونده مسکن مهر در استان خوزستان به رغم همه مشکلاتی که پیش روی آن قرار دارد، مختومه شود تا بتوانیم طرح های جدیدی را برای توسعه و تعالی استان برداریم.

وی با تقدیر از همکاری های خوبی که از سوی مدیریت شعب استان خوزستان با این اداره کل صورت می گیرد، تاکید کرد: به رغم همه درگیری هایی که این مدیریت به خصوص در طرح های مسکن مهر و سایر طرح ها دارد، ولی نظم و انضباط بسیار مناسبی در پیگیری امور از سوی آن دیده می شود که این امر ما را به «ختم به خیر شدن» طرح های عمرانی در استان امیدوار می کند.

پورسلان با اشاره به اینکه یکی از مشکلات این اداره کل در زمینه همکاری با سایر ارگان ها، بی توجهی آنها به مکاتبات و عدم پیگیری امور است، اظهار کرد: من و همه همکاران در این زمینه همیشه مدیریت شعب استان خوزستان را مثال می زنیم که در اسرع وقت همه مکاتبات را پاسخ داده و عملکرد آنها در این زمینه مثال زدنی است و امیدواریم این نظم، الگویی برای سایر ارگان ها باشد چرا که در نهایت هدف همه دستگاه های اجرایی، خدمت به مردم و انجام امور آنها است.

مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجمع عمومی بانک مسکن، قرار است بانک، فعالیت های توسعه ای خود را گسترش دهد که هم اکنون نیز ما در این راستا، گام برمی داریم.

علی اصغر نادری تصریح کرد: علاوه بر فعالیت و تعهدی که در حوزه توسعه‌ای شدن بانک مسکن در دستورکار قرار دارد، فعالیت در حوزه بازآفرینی شهری که شامل احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری است نیز از جمله برنامه های مهمی است که در دستورکار قرار داده ایم.

وی افزود: با توجه به ماموریت های جدیدی که برای بانک مسکن در راستای رونق و توسعه ساخت و ساز در کشور و بازآفرینی شهری در نظر گرفته شده است، باید بتوانیم در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف طرح مسکن مهر اقدام کنیم تا بتوانیم با قدرت بیشتری طرح های جدید تعریف شده را به سرانجام برسانیم.

نادری عنوان کرد: انتظار داریم، اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان در خصوص تعیین تکلیف طرح مسکن مهر در استان خوزستان همکاری خود را افزایش دهد و به خصوص در زمینه «فروش اقساطی کردن» واحدهای مسکونی مسکن مهر ورود جدی تری داشته باشد.

آخرین بروزرسانی 1397/3/9