فهرست اخبار فهرست اخبار

با هدف برررسی عملکرد سال گذشته و تبیین سیاستهای سال جاری بانک

مجامع ارزیابی عملکرد شعب در مدیریت خوزستان برگزار شد

مجامع ارزیابی عملکرد شعب مدیریت خوزستان در سال 93 با تقسیم بندی شعب استان و بررسی عملکرد آنان در بخش های مختلف به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، عملکرد شعب در سال گذشته در بخش های مهم جذب منابع بویژه سپرده های قرض الحسنه جاری ، وصول مطالبات ، فروش اقساطی مسکن مهر ، بانکداری الکترونیک و ابزارهای آن بویژه پایانه های  posفروشگاهی و تاثیر آن بر جذب منابع ارزان قیمت با حضور مسیولین مدیریت بررسی شد.

در کنار تحلیل وضعیت شعب در سال گذشته ، برنامه ها و سیاست های بانک در سالجاری با تاکید بر رعایت و اجرای مفاد پیام مدیر عامل بانک پیگیری شد.

جذب سپرده های خرد و متوسط و پراکنده با اولویت اشخاص حقیقی ، افزایش سهم منابع ارزان قیمت بویژه جذب حساب های جاری فعالان بخش مسکن و ساختمان از طریق عرضه خدمات اعتباری و بانکی از مهمترین توصیه هایی است که در مجامع برگزار شده مطرح و مورد تاکید قرار گرفته است.

افزایش وصولی های اقساط تسهیلات بویژه مسکن مهر بمنظور افزایش توان اعتباری و تسهیلات دهی بانک در راستای تحرک بیشتر پروژه های نیمه تمام و یا در حال تکمیل از دیگر موارد اشاره شده در این سلسله نشست ها است.

ضمن اینکه فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر نیز همچنان از اولویت های بانک در سالجاری است.

استمرار در فرآیند پیگیری وصول مطالبات به نحوی که ریسک اعتباری بانک ( نسبت NPL ) و ریسک اعتباری مسکن مهر کاهش یابد از دیگر موارد خواسته شده در نشست حضوری مجامع شعب بوده است.

افزایش درآمدهای کارمزدی بویژه از طریق صدور ضمانت نامه و کمک به کاهش قیمت تمام شده پول ، ترویج فرهنگ قدرشناسی از کارکنان ، ارتقا کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان ، تکریم ارباب رجوع و تلاش در مسیر افزایش رضایتمندی آنان ، افزایش سهم شعبه از بازار منطقه از دیگر موارد و توصیه هایی است که در مجامع برگزار شده شعب به آنان یادآور گردید.

گفتنی است بمنظور پیگیری بهتر عملکردها بعضی از مجامع بویژه در شهرستان ها با حضور مسیولین مدیریت در محل شعبه و با حضور تمامی همکاران برگزار شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23