فهرست اخبار فهرست اخبار

در پایان سال گذشته و در آستانه سال نو

از امام جماعت مدیریت خوزستان تقدیر شد

با حضور عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان و مسیولین حوزه ستاد و تعدادی از کارکنان شعبه مرکزی اهواز از حجت الاسلام رجب پور امام جماعت مدیریت قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، نماز جماعت به شکلی منظم با حضور خوب و قابل توجه همکاران طی سالهای گذشته تا کنون برگزار شده است.

در این میان حضور بی وقفه و موثر امام جماعت مدیریت بر فضای نشاط و شادابی معنوی ناشی از برگزاری نماز افزوده است.

وی به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی ضمن توجه نمازگزاران به حفظ شعایر دینی و معنوی با طرح مباحث ارزنده و آموزنده در زمینه های اجتماعی و اخلاقی کمک فراوانی به افزایش سطح دانش و معلومات دینی و عمومی همکاران کرده است .

مدیر شعب استان ضمن تشکر از حضور منظم و اثر گذار ایشان در برگزاری روزانه نماز جماعت طی سخنان کوتاهی گفت:

با حضور روحانیت در یک سازمان یا نهاد و یا هر اداره و ارگان اجتماعی دیگر ، بی شک روح معنویت و اخلاق بر دل ها و اذهان انسان رسوخ پیدا خواهد کرد.

اگر انسان را دو بعد ماده و معنا یا جسم و جان در نظر بگیریم ، نقش عالمان دینی در پرورش و تزکیه روح و آلایش بعد معنایی وروحی انسان و تقویت فضایل اخلاقی آن مهمترین و اثر گذارترین نقش است. زیرا با پرورش گرایشات معنوی انسان ، سعادت و کمال روحی به کمک وی آمده و اورا در دریای متلاطم زندگی به سر منزل مقصود که همان قرب و نزدیکی به خدا است رهنمون خواهد ساخت.

وی افزود:

یکی از مهمترین راه های پیمودن مسیر کمال و تعالی اخلاقی انسان ، اقامه نماز است. نماز سدی است مستحکم در برابر هجوم و خروش معاصی و بازدارنده ای است قوی که با تقویت و تشویق روح ، انسان را در برابر گرفتاریها و ناملایمات زندگی بخوبی پشتیبانی و کمک می کند.

گفتنی است در مراسم تقدیر از امام جماعت مدیریت ، محمد علی بهوندی فرمانده پایگاه بسیج مدیریت ، لطف اله آباد ( معاون اجرایی ) و سید جابر نظاری معاون مالی و فناوری نیز حضور داشتند.


لوح سپاس بهمراه هدایای مربوطه ، بوسیله مدیر شعب استان به حجت الاسلام رجب پور اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23