فهرست اخبار فهرست اخبار

بمناسبت دهه فجر

بهره برداری از6 شعبه بازسازی شده در مدیریت خوزستان

شعب بازسازی شده کوی ملت اهواز ، مرکزی اندیمشک ، امیدیه ، امیرکبیر اهواز ، مرکزی دزفول و مرکزی ایذه با حضور مدیر شعب استان ، مسیولین مدیریت ، تعدادی از روسای شعب اهواز و مشتریان هدف و همکاران بازنشسته بمناسبت دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان بهمراه مسیولین حوزه ستاد در محل شعبه کوی ملت اهواز حضور یافت و در کنار مشتریان شعبه بویژه مشتریان هدف و طلایی بانک اقدام به افتتاح ساختمان این شعبه کرد.
وی طی سخنانی گفت : موضوع خدمت رسانی به مردم و مراجعین شعب برای بانک از اهمیت ویژه و زیادی برخوردار است.

این خدمت رسانی باید در یک فضای زیبا و دلنشین و همراه با طراوت و پویایی باشد تا هم گیرنده خدمت یعنی مشتری و هم ارایه کننده آن از فضای موجود لذت برده و تبادل مالی بهینه ای را انجام دهند.

وی افزود: تجربه سالهای اخیر نشان می دهد شعب بازسازی شده نسبت به شرایط قبل از بازسازی بهتر توانسته اند به تحقق اهداف ابلاغی بانک کمک کنند زیرا ایجاد شرایط مطلوب و فرحبخش برای همکاران و مشتریان موجب اقبال بیشتر آنان به عرضه و تقاضای خدمات می شود.

بی شک در یک فضای مطلوب و شرایط مفرح ، رفتار و خلق و خوی طرفین مراوده ترمیم شده و آنان بهتر می توانند با برقراری ارتباط ، رضایت و خواسته های یکدیگر را تامین و جلب نمایند.

مدیر شعب استان با اشاره به روند خوب و بسیار مطلوب بازسازی و نوسازی شعب استان تصریح کرد:
بیش از 50 شعبه استان طی 2سال گذشته بازسازی و نوسازی اساسی شده اند که در همین جا لازم می دانم از همکاری و تلاش های رییس محترم اداره کل ساختمان بانک آقای احمدی تشکر و قدردانی کنم.

راهنمایی ها و نکات فنی و تخصصی که توسط ایشان و همکارانشان به ما ارایه شد کمک زیادی به طی کردن روند مطلوب امور و تسریع در فرآیند انجام کار داشته است.

در ادامه این مراسم سه تن از مشتریان هدف و طلایی این شعبه طی سخنانی ، بانک مسکن را بهترین بانک طرف مراوده مالی خود معرفی کردند. یکی از آنان در این خصوص گفت: اخلاق و رفتار کارکنان این شعبه بسیار عالی و مثال زدنی است . احترام به مشتری ، تسریع در انجام کار ، حداکثر تلاش برای کاهش زمان توقف مراجعه کننده از ویژگیهای بارز کارکنان این شعبه است.

یکی دیگر از مشتریان شعبه که از انبوه سازان منطقه است در این خصوص می گوید: بانک مسکن اگر تسهیلات هم به ما پرداخت نکند ما این بانک را دوست داریم زیرا کارکنان بانک مسکن با ایجاد بهترین شرایط برای مشتریان خود ، آرامش و آسایش خاصی را به آنان القا می کنند. این آرامش و اعتماد برای مشتری بهترین سرمایه است.

وی افزود : آنچه باعث حصول این اعتماد برای مشتری می شود چیزی نیست جز تکریم و مشتری مداری و ارایه مشاوره های مالی و راهنمایی مراجعین توسط کارکنان این بانک است.

گفتنی است تا پایان سال نیز بازسازی 5 شعبه ناحیه صنعتی ماهشهر ،مرکزی خرمشهر ،هاشمیه اهواز،پردیس اهواز و باغملک و بهسازی 2 شعبه امام دزفول و سوم خرداد خرمشهر به پایان خواهد رسید.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23