فهرست اخبار فهرست اخبار

قایم مقام وزیر راه و شهر سازی عنوان کرد

عملکرد مطلوب مدیریت شعب خوزستان در اعطای تسهیلات مسکن مهر

مهندس مهر آبادی قایم مقام وزارت راه و شهرسازی در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ضمن سفر به استان خوزستان نسبت به افتتاح 5000 هزار واحد مسکن مهر اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان مهندس مهر آبادی قایم مقام وزارت راه و شهرسازی در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ضمن سفر به استان خوزستان نسبت به افتتاح 5000 هزار واحد مسکن مهر اقدام نمودند.  

شفیعی مدیر شعب استان که در این سفر قایم مقام وزارت را همراهی می کردند ،‌ضمن حضور در محل احداث پروژه 2000 واحدی صنعت نفت اهواز اطلاعات و توضیحات مکفی را به مهندس مهر آبادی ارایه نمودند.

سفر به شهرستان ماهشهر و بهره برداری نمادین از واحدهای احداثی از دیگر برنامه های قایم مقام وزارت بود در این سفر مهندس مهر آبادی اظهار داشت با افتتاح تعداد 5000 هزار واحد مسکن مهر در 17 شهرستان استان خوزستان ، از هدف گذاری سالانه که حدود 200 هزار واحد تا پایان سال جاری می باشد تعداد 64700 واحد آن محقق گردیده است و باقیمانده آن نیز طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

شرکت در نشست شورای اداری استان در محل استانداری خوزستان از دیگر برنامه های سفر مهندس مهر آبادی بود. وی در این نشست با اشاره به اینکه استان خوزستان بیشترین واحدهای احداثی فاقد متقاضی را در سطح کل کشور دارا می باشد و سهم این استان از تسهیلات اعطای در بخش قراردادهای سه جانبه و تعاونی های مسکن بیشتر از دیگر نقاط کشور می باشد از همه دستگاه های اجرایی استان خواست که نسبت به رفع موانع موجود در فروش اقساطی تسهیلات اعطای با بانک مسکن همکاری نمایند. وی عملکرد بانک مسکن را در اعطای تسهیلات مسکن مهر و همکاری با کلیه دستگاهای اجرایی مطلوب عنوان کرد و از مدیریت شعب خوزستان در این خصوص تقدیر بعمل آورد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/23