فهرست اخبار فهرست اخبار

از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه اتفاق افتاد

رتبه برتر مدیریت خوزستان در تامین نقدینگی مردم از طریق ATM

خودپردازهای شعب مدیریت خوزستان با پرداخت بیش از 3 هزار و 600 میلیون ریال به مردم و مراجعین در مقطع ده ماهه سالجاری رتبه برتر مجموع پرداختی را در سطح شبکه بانک بدست آوردند.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه بیش از 70 خودپرداز ثابت و سیار با ارایه خدمات مطلوب و تامین نقدینگی مردم و صاحبان کسب و کار فعالیت های خوب و ارزنده ای در جهت رضایت مراجعین انجام دادند.

این اقدامات در حالی انجام می شود که همکاران فعال در بخش های مرتبط با موضوع مانند گروه های مسکن کارت شعب ،‌دایره خزانه و پول رسانی ، روسای شعب و همکاران مسیول در دایره سیستم های مدیریت استان با وجود بعضی مشکلات در زمینه تامین نقدینگی و موارد سخت افزاری تا کنون توانستند درگاه های موجود را بخوبی هدایت و پشتیبانی کنند.

شعب امیدیه ،‌شهید باهنر ،‌کوی ملی راه ،‌فاز 1 پاداد شهر و کوی نیروی شوشتر با پشتیبانی مطلوب و بیشترین مبالغ پرداختی در طی ماه های مختلف سالجاری توانستند خدمات و سرویس های مطلوب با کمترین درصد عدم کارکرد به مراجعین ارایه کنند.

همچنین مدیر شعب استان ضمن تقدیر از فعالیت شعب یاد شده، سید امین موسوی از کارکنان شعبه امیدیه را به عنوان کاربر نمونه معرفی و با اهدا لوح تقدیر و هدایای ویژه از تلاش ها و خدمات شبانه روزی وی در این زمینه تشکر و قدردانی بعمل آورد.

گفتنی است مدیریت خوزستان در بیشتر ماه های سال با داشتن آمار بیشترین شعب دارای بالاترین میزان پرداختی رتبه نخست میان مدیریت های شعب بانک را داشته است.

یادآور می شود میانگین پرداخت مبالغ خودپردازهای این مدیریت در هرماه بیش از 360 میلیارد ریال است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23