فهرست اخبار فهرست اخبار

گزارش کوتاه

عملکرد 9 ماهه حوزه حراست مدیریت خوزستان

حوزه حراست مدیریت خوزستان در سه زمینه حراست پویا ، حراست تصمیم ساز و حراست اثر بخش و تاثیر گذار فعالیت های خود را برنامه ریزی و ساماندهی کرده است.

حشمت اله کاکی مسیول حوزه حراست مدیریت خوزستان طی گفتگویی کوتاه با کارشناس روابط عمومی بخشی از عملکرد این حوزه را از ابتدای سالجاری تا کنون بیان کرد. وی در خصوص سیاست ها و روند فعالیت های این حوزه می گوید :

حوزه حراست مدیریت خوزستان در سه زمینه حراست پویا ، حراست تصمیم ساز و حراست اثر بخش و تاثیر گذار فعالیت های خود را برنامه ریزی و ساماندهی کرده است.

سعی کرده ایم در این راستا همواره مشاوری شایسته ، حامی و محافظ اسرار و حیثیت مجموعه همکاران و مدیران پر تلاش و صادق مدیریت خوزستان باشیم. لذا در سالجاری حوزه حراست فعالیت های خود را در بخش های جاری و توسعه ای برنامه ریزی کرده و با هماهنگی و مساعدت دفتر مرکزی حراست بانک و حراست کل استان نهایت سعی خود را در انجام بهینه امور به کار بسته است وی با اشاره به پاره ای از این موارد ادامه می دهد:

ارایه مشاوره عمومی و امنیتی با موضوعات مختلف در سطوح مدیریت مرتبط با مجموع همکاران ، تلاش در جهت حفظ و ارتقا سلامت اداری اخلاقی و مالی بهبود نظام تعیین صلاحیت ، بهبود طرح های حفاظتی از اماکن و تاسیسات بانک بویژه ارتقا سیستم های دوربین مدار بسته در بیش از 20 شعبه و به روز رسانی طرح حفاظتی شعب بازسازی شده همزمان با تعمیرات کلی شعب و بهبود طرح نگهداری و امحای اسناد در شعب تابعه از مهمترین اموری است که در بخش سلامت پرسنل ارتقا سطح امنیت حوزه های صف و ستاد بویژه شعب انجام شده است.

مسیول حوزه حراست استان سایر اقدامات انجام شده را اینگونه بیان می کند:

هماهنگی و همکاری در زمینه وصول مطالبات ، کمک به فرآیند بازاریابی و تجهیز منابع و همکاری در سایر زمینه های کاری با حضور در جلسات و کمیسیون های مختلف مدیریت شعب ، رسیدگی و پیگیری شکایات مراجعین و تلاش در جهت جلوگیری از آسیب همکاران نیز از دیگر امور مهمی است که حوزه حراست خود را مقید به انجام دادن آن بمنظور همکاری با سایر بخش های بانک می داند.

وی با تاکید بر شناسایی نقاط آسیب پذیر و توجه بر الویت قاعده پیشگیری بهتر از درمان است تصریح می کند:

افزایش سطح تعاملات سازنده با مراجع بیرونی ( قضایی ، انتظامی و ... ) و داخلی در جهت پیشبرد اهداف سازمان ، شناسایی نقاط آسیب پذیر با همفکری و همراهی همکاران از مهمترین اقداماتی است که تا کنون در مسیر استقرار فرهنگ پیشگیری عملی و انجام شده است.

وی در پایان مهمترین توصیه خود را به همکاران این گونه بیان می کند :

هر گونه تلاش و فعالیتی که از طرف همکاران در همه سطوح سازمان بمنظور عملی کردن فرهنگ پیشگیری از وقوع جرم یا هر نوع حادثه و اتفاق ناگوار دیگر بهترین هدیه ای است که به سازمان و همکاران خدمتگزار شما در حوزه های حراست تقدیم می شود.

پس سازمان را در فرآیند پیشگیری و صحت و سلامت انجام امور یاری دهید. بی شک هدف کلی همه ما در بخش های مختلف سازمان ، خدمت به مشتریان و کمک به تعالی و سر بلندی بانک مسکن است.
به امید فردایی بهتر و درخشان تر.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23