فهرست اخبار فهرست اخبار

در مشهد مقدس

برگزاری تور سیاحتی –زیارتی کارکنان مدیریت خوزستان

تعدادی از کارکنان و خانواده های آنان با تشکیل تور سیاحتی – زیارتی با هدف زیارت آستان منور علی بن موسی الرضا (علیه السلام) به شهر مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در این تور سه روزه علاوه بر زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم و کسب فیض از درگاه نورانی و معنوی آن حضرت ، همکاران بهمراه خانواده از مکان ها و مراکز دیدنی و تاریخی استان خراسان رضوی نیز دیدن کردند.

با توجه به علاقمندی و استقبال کارکنان از برگزاری اردوهای سیاحتی – زیارتی و در راستای تقویت روحیه نشاط معنوی ، برگزاری سلسله اردوهای یاد شده در برنامه های آینده مدیریت قرار دارد.

تعدادی از همکاران شرکت کننده در این تور طی گفتگوی کوتاه با کارشناس روابط عمومی مدیریت ضمن ابراز خشنودی و رضایت از برگزاری این گونه برنامه ها اظهار داشتند:
علاوه بر المپیاد و مسابقات ورزشی که تاثیر بسزایی در ایجاد شادابی و تنوع روحی همکاران دارند سایر امور فوق برنامه مانند اردوهای تفریحی و زیارتی نیز همین کارکرد را دارند.

ایجاد روحیه مودت و دوستی و صمیمیت از دیگر آثار ارزشمند برگزاری این گونه برنامه ها ست.

یادآوری می شود از ابتدای سال تا کنون دو اردوی سیاحتی زیارتی و چندین برنامه گلگشت ورزشی ، پیاده روی و کوه نوردی در مقاطع و مناسبت های زمانی خاص با حضور همکاران و خانواده های آنان در مدیریت خوزستان برگزار شده است.

گفتنی است با توجه به برگزاری مطلوب این اردو که مورد استقبال همکاران قرار گرفت مقرر گردید این گونه برنامه ها به صورت مستمر در ماه های آتی نیز برگزار شود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23