فهرست اخبار فهرست اخبار

همزمان با سالروز تاسیس بانک

نشست فصلی روسای شعب حوزه ناظرجنوب خوزستان

همزمان با سالروز تاسیس بانک ، نشست هم اندیشی و بررسی شاخص های عملکردی شعب حوزه ناظرجنوب خوزستان با حضور یاور عسکری رییس این حوزه در شهرستان آبادان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، رییس حوزه ناظرجنوب در آغاز این نشست طی سخنانی اظهار کرد :

تلاش هدفمند و موثر یکایک روسای شعب در جهت تحقق اهداف ابلاغی بانک مهمترین وظیفه ای است که بواسطه آن مسیر برنامه ها و اهداف کلان بانک محقق و هموار می شود.

عسکری با اشاره به اهمیت بحث شناسایی مخاطبین و اطلاع رسانی به مشتریان تصریح کرد :

شناسایی متقاضیان جدید و اطلاع رسانی به مشتریان موجود در بخش مسکن به منظور استفاده از طرح " رسوب همزمان حساب جاری " از مولفه های اثرگذار در جذب منابع ارزان قیمت است.

رییس حوزه ناظر جنوب با تاکید بر بهبود عملکرد شعب در روزهای باقیمانده از سال جاری افزود :

با وجود مزایای رقابتی بسیار خوب و نیروی انسانی توانمند و متعهد و مسیولیت پذیر باید از تمام پتانسیل های موجود در بانک در جهت حفظ و تبدیل مراجعین تسهیلاتی به مشتریان وفادار و ارتقا جایگاه بانک استفاده کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ارتقای شاخص های بانکداری الکترونیک را بسیار مهم دانست و گفت :

با توجه به مزیت های رقابتی مهمی که در بانکداری الکترونیک داریم مانند انتقال وجه از طریق سیستم های ساتنا و پایا و برداشت بدون کارت و یا سایر موارد می توان با آشنا سازی مشتریان و اطلاع رسانی شفاهی به آنان در مسیر ارتقا فرهنگ بانکداری الکترونیک گام های خوبی برداشت. تنها اکتفا به رسانه های مکتوب برای رساندن پیغام کافی نیست بلکه بخش زیادی از مراجعین با توضیحات حضوری و گفتگوی دو جانبه مایل به دریافت پیام هستند.

در این نشست حشمت اله کاکی مسیول حوزه حراست مدیریت نیز حضور داشتند وی با برشمردن برخی از نکات حفاظتی ،‌امنیتی و نظارتی ،‌توجه و حساسیت بیشتر مسیولین شعب به تمامی امور محوله را خواستار شد.گفتنی است روسای شعب 13 حوزه ناظرجنوب با بیان دیدگاه ها و نظرات خود ،‌راهکارهای مناسبی جهت ارتقای اهداف ابلاغی بانک تا پایان سال ارایه کردند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23