فهرست اخبار فهرست اخبار

به مناسبت میلاد پیامبر(ص)و امام جعفرصادق(ع)

صعود تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به ارتفاعات زاگرس

بمناسب هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم و ولادت امام جعفر صادق (ع) تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان مسیر مرتفع آبشارها و ارتفاعات زاگرس در منطقه روز بهان از توابع لالی مسجد سلیمان را طی کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، آبشارهای بابا روزبهان در 40 کیلومتری ضلع شمالی شهرستان لالی و در آغوش کوهستان های زاگرس قرار دارد . این مکان زیارتی به اعتقاد مردم قدمگاه سلمان فارسی است . در اطراف این مکان مقدس آبشارهای بسیار زیبایی از کوه های اطراف سرازیر می شود که طراوت و زیبایی خاصی به منطقه می بخشد .

وجود درختان کلخنگ ، بن ، بلوط و بادام کوهی در کوه های نزدیک آن بدون آنکه انسان در کاشت آنها دخالت داشته باشد زیبایی منطقه را دو چندان کرده است . برای دسترسی به آنها باید از تنگه ای تنگ و صخره ای عبور کرد.

بدین منظور تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به سرپرستی محمد باقر مرادی معاون آموزشی ، رفاهی دایره امور اداری بهمراه علی حسین پور همکار شاغل در شعبه شریعتی اهواز ، سید علی مرسلی کارمند شعبه مرکزی اهواز و میلاد حاجی پور از کارکنان شعبه مسجد سلیمان ارتفاعات سخت و صعب العبور منطقه را طی کردند .

گفتنی است این کوه پیمایی روز جمعه نوزدهم دیماه سالجاری همزمان با میلاد پیامبر (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع ) انجام شده است .

آخرین بروزرسانی 1394/4/23