فهرست اخبار فهرست اخبار

کل هدف صدور ضمانت‌نامه امسال در مدیریت خوزستان محقق شد

مدیر شعب استان خوزستان از تحقق کل هدف صدور ضمانت‌نامه امسال، دو ماه قبل از رسیدن به روزهای پایانی سال در این مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی‌اصغر نادری با اشاره به اینکه توجه به خدمات کارمزد محور در این مدیریت به صورت جدی و برنامه‌ریزی‌شده در دستور کار همه کارکنان شعب و ستاد مدیریت قرار گرفته است، بیان کرد: اهمیت دادن به این خدمات که برای سازمان بسیار مهم هستند و مورد تاکید مدیران ارشد بانک نیز قرار دارند در مدت اخیر به خوبی در خوزستان مورد توجه قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمندی هم به همراه داشته‌ است.

نادری ضمن تاکید بر اینکه یکی از خدمات کارمزد محور که در مدیریت خوزستان با تلاش ارزنده همکاران در شعب به خوبی پیگیری شد، صدور ضمانت نامه است، عنوان کرد: همکاران ما در شعب موفق شدند نه تنها اهداف صدور ضمانت‌نامه را محقق که فراتر از اهداف تعیین‌شده اقدام به صدور ضمانت‌نامه کنند.

وی تصریح کرد: این مدیریت تاکنون بیش از ۱۳۰ درصد اهداف تعیین‌شده برای صدور ضمانت‌نامه را محقق کرده است که این امر نشان می‌دهد همکاران این استان صدور ضمانت‌نامه را در اولویت کاری خود قرار داده بودند.

مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به اینکه خوشبختانه همه شعب استان موفق به صدور ضمانت‌نامه شده‌اند و این موضوع بسیار حایز اهمیت است، گفت: در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ نیز همه شعب استان خوزستان موفق به صدور ضمانت‌نامه شده بودند.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28