فهرست اخبار فهرست اخبار

با هدف تشریح طرح عیدانه

اولین گردهمایی حوزه ناظر جنوب خوزستان برگزار شد

اولین گردهمایی روسا و معاونین شعب حوزه ناظر جنوب خوزستان در محل شعبه مرکزی آبادان برگزار گردید.


لطف اله آباد معاون اجرایی مدیریت خوزستان در این دیدار با اهمیت خواندن اهداف طرح عیدانه خواستار تلاش همه جانبه شعب جهت دست یابی به اهداف موردنظر شد، وی اظهار کرد: اطلاع رسانی دقیق و به موقع به گیرندگان تسهیلات و مشتریان بانک در مدت زمان اجرای طرح، از جمله عوامل موفقیت شعب در دست یابی به اهداف طرح عیدانه است.

یاورعسکری رییس حوزه ناظر جنوب نیز با تشریح اهداف ابلاغی بانک در بخش تجهیز، تخصیص و خدمات کارمزد محور و همچنین اهداف طرح عیدانه اظهار کرد حرکت هدفمند در حوزه های تجهیز، تخصیص و ارایه خدمات کارمزد محور از مهمترین اقدامات مسیولین شعب است چرا که حفظ تعادل در منابع و مصارف بانک و همچنین آگاهی از ترکیب منابع جذب شده بمنظور برنامه ریزی جهت کاهش فرآیند افزایش قیمت تمام شده منابع بانک، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده ضمن اینکه این اقدام مسیولین شعب را در آشنایی با تنوع منابع جذب شده کمک خواهد کرد. رییس حوزه ناظرجنوب افزود: وصول مطالبات اعم از تسهیلات مسکن مهر و سایر تسهیلات از اولویت های کاری مسیولین شعب در سال جاری خواهد بود.

وی گفت: استفاده از راهکارها و ابزارهای ایجاد شده در طرح عیدانه (تخصیص جایزه زود پرداخت ، تفویض اختیار فک رهن، تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی ، و بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات) و رصد مرحله به مرحله پرونده های معوق و پیگیری تا تعیین تکلیف نهایی و همچنین جلوگیری از روند صعودی مانده مطالبات می بایست به صورت روزانه در دستور کار قرار گیرد. تا انشایالله هم در مدت اجرای طرح عیدانه بتوانیم اهداف بانک را تحقق نماییم و هم اینکه با تداوم این روند بتوانیم به اهداف کلی تعیین شده در پایان سال دست یابیم. عسکری با تاکید بر لزوم اجرای منویات مدیران عالی بانک بیان کرد:با مساعدت مدیر عامل گرامی بانک و اعضای هیات مدیره محترم بانک و همچنین تلاش دلسوزانه مدیران امور و روسای ادارات مرکزی خوشبختانه جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان و جذب مطلوب منابع و همچنین کاهش مطالبات معوق ابزارها و راهکارهای مناسب ایجاد و به مدیریتهای شعب ابلاغ گردیده است و هم اکنون وظیفه ما در حوزه صف و ستاد است تا با برنامه ریزی هدفمند و مشارکت گروهی و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود بتوانیم حداکثر بهره وری لازم را از فضای ایجاد شده بدست آوریم.

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/6