فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور مدیر شعب استان

حوزه ناظر جنوب خوزستان به مرکزیت آبادان افتتاح شد

حوزه ناظر جنوب استان خوزستان با حضور مدیر شعب استان ، ‌معاونین وی ، مسیول حوزه حراست و رؤسای سیزده شعبه مستقر در منطقه افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد :حوزه ناظر جنوب استان با توجه به توانایی ها و اهمیت اقتصادی منطقه می تواند نقش بسزایی در تحرک بیشتر فعالیت های مالی و بانکی بویژه در حوزه بازاریابی و جذب منابع داشته باشد.وجود منطقه آزاد اروند ، ظرفیت های تجاری بنادر آبادان ، خرمشهر ، بندر ماهشهر و بندر امام خمینی و سایر پتانسیل های اقتصادی موجود منطقه شرایطی را فراهم می کند که مجموعه رؤسای شعب مستقر درآن محدوده می توانند در کنار مسیول حوزه ناظر فرآیند مهم مذاکرات بازاریابی را آغاز کرده تا بتوانند سهم جذب منابع شعب بانک مسکن منطقه را نسبت به سایر بانک ها افزایش دهند.

مهمترین انتظاری که از مسیول حوزه ناظر و همکارانشان داریم آغاز جدی مذاکرات بازاریابی در مناطق برخوردار منطقه و پیگیری مراحل مذاکرات تا حصول نتیجه نهایی است.وی افزود:هماهنگی ،‌همراهی و همسویی رؤسای شعب منطقه با مسیول حوزه ناظر، اساسی و تعیین کننده است . به عبارت دیگر همکاری و همدلی همه مسیولین حوزه ، عامل موفقیت و گشودن گره بسیاری از مشکلات امور است.کنترل و نظارت جدی از دیگر مواردمورد تاکید مدیر شعب استان است . وی در این مورد تصریح کرد :همه امور باید با رعایت قوانین ، دستورالعمل ها و مقررات مربوطه انجام شوند. هیچکدام از ما مجاز به دوری از این قایده نیستیم.

همه فعالیت ها در بخش های مختلف اگر با رعایت این اصل مهم انجام شوند ، نیاز به کنترل و نظارت به حداقل خواهد رسید. ضمن تلاش در جهت ارایه بهترین و مطلوبترین خدمات به مشتریان و جلب رضایت آنان انجام قانونی کار را سرلوحه عملکرد خود قرار دهید. می توان هم بهترین خدمت را ارایه کرد و هم قانونی ترین خدمت را زیرا واضع قاعده و قانون همیشه هدفش ارایه خدمات خوب به گیرندگان خدمت است. این ما هستیم که با تعهد و دلسوزی و دانش کاری خود باید سعی کنیم خدمت قانونی را با ابزارهای یاد شده به بهترین حالت ممکن در اختیار مشتریان قرار دهیم.

مدیر شعب استان با تاکید بر توصیه های مهم مدیرعامل بانک افزود :در راستای عمل به توصیه ها و راهنمایی های ارزنده ایشان لازم است درصد منابع قرض الحسنه صفردرصدی را در ترکیب جذب منابع شعبه افزایش دهید. حرکت به سمت وجوه و سپرده های کم هزینه ، علاوه بر کاهش قیمت تمام شده پول ، سهم بسزایی در افزایش بازدهی منابع و تقویت جریان عایدی ناشی از کاهش قیمت وجوه مذکور دارد.وی ضمن لزوم رعایت تعادل منابع و مصارف وجوه گفت :فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر و وصول مطالبات معوق دو مولفه مهمی هستند که به تعادل صورت منابع و مصارف بانک کمک زیادی می کنند.در این خصوص از همه توان و ظرفیت های موجود باید استفاده کرد.

مدیر شعب استان تاکید کرد :در راستای تحکیم فرآیند تفویض اختیار و تسهیل امور مراجعین و رفع مشکلات آنان و مهمتر از همه خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم شریف و صمیمی جنوب استان حوزه ناظر افتتاح گردیده است که شایسته است از همین جا مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیر عامل محترم که ایجاد حوزه ناظر را مصوب کرد و همچنین از همکاری و تلاش های صورت گرفته توسط مدیر محترم امور استان ها و مناطق جناب آقای آقاملایی نیز صمیمانه سپاسگزاری نمایم.وی سپس افزود :ایحاد حوزه ناظر آثار مثبت و خوبی بر تحرک و پویایی امور خواهد داشت بویژه در بخش کنترل و نظارت و ایجاد وفاق و همدلی بین همکاران بمنظور پیشبرد بهتر امور و خدمت رسانی مطلوب به مردم خوب و صمیمی استان.

توجه به آموزش و توانمندی سازی کارکنان ،‌تلاش در جهت افزایش کارایی بیشتر شعب، اجرایی کردن رشد متوازن شعب ، از مهمترین موارد دیگری است که مدیر استان ، بدان اشاره نموده است.یاور عسکری مسیول حوزه ناظر جنوب پس از دریافت حکم انتصاب از مدیر شعب استان طی سخنانی گفت :در راستای اهداف و سیاستهای تدوین شده بانک در سالجاری بویژه در بخش اهداف دهگانه سعی می کنیم از همه توان و ظرفیت های موجود منطقه بمنظور پیشبرد اهداف عالی بانک استفاده کنیم. وی افزود :خدمت به مردم منطقه که طی سالیان گذشته بویژه در دوران دفاع مقدس مرارت ها و سختی های فراوانی را متحمل شده اند قطعاً در پیشگاه الهی از پاداش و اجر معنوی زیادی برخوردار است. خدمت به مردم آبادان و خرمشهر را با نگاه معنوی دنبال کنیم.

مردمی که بیش از همه ناملایمات و سختی های دوران جنگ برآنها وارد شده مستحق خدمتگزاری و ارایه بهترین خدمات هستند درود و رحمت خدا بر ایثارگران و شهیدان والا مقام این دیار و همه شهیدان والا تبار انقلاب اسلامی بویژه شهیدان دوران دفاع مقدس .گفتنی است یاور عسکری مسیول حوزه ناظر مراحل مختلف کار در بانک را از تحویلداری ،‌متصدی ، دایره ، معاون و رییس شعبه و معاون اعتبارات مدیریت استان طی نموده است.وی در کنار آخرین سمت خود ،‌به عنوان کارشناس ارشد اعتباری مدیریت و در بخش های آموزش و پژوهش فعالیت های خوبی انجام داده اند.

در سال گذشته به عنوان مدرس برتر آموزشی مدیریت نیز لوح تقدیر از اداره کل آموزش بانک دریافت کرده است.وی نقش بارزی در راهنمایی و هدایت شعب استان بمنظور ارتقای سطح فعالیت و درجه آنان داشته است.نامبرده دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت علوم بانکی از موسسه عالی بانکداری ایران است.یاد آور می شود منطقه حوزه ناظر جنوب استان شامل 5 شهرستان ،‌13 شهر و 24 دهستان است که دارای جمعیتی بیش از 900 هزار نفر یعنی معادل 20 درصد کل جمعیت استان خوزستان است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6