فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان خبر داد

جذب بیش از 2300 میلیارد ریال منابع توسط مدیریت خوزستان

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان از جذب بیش از 2300 میلیارد ریال منابع طی 70 روز ابتدای سالجاری خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان وی ضمن اعلام این خبر افزود :

با توجه به تاکید مدیرعامل محترم مبنی بر جذب منابع پایدار و با تلاش همه کارکنان در سطح استان در طی 70 روز ابتدای سالجاری بیش از 2300 میلیارد ریال منابع در این مدیریت جذب شده است.

وی این موفقیت را نتیجه تلاش و پیگیری همه کارکنان صف و ستاد دانسته و خاطر نشان می سازد :

برای کسب موفقیت های بیشتر و همچنین تحقق اهداف ابلاغی سالجاری ، برنامه ریزی بلند مدت و هدفمند همراه با تلاش مضاعف کارکنان ضروری است.

مدیر شعب استان با اشاره به نقش شعب در فرآیند این موفقیت می گوید :

از مجموع 70 شعبه مدیریت استان ،‌تعداد 66 شعبه با نرخ رشد مثبت ،‌مطلوب و پایدار از ابتدای سال تا کنون به حرکت رو به رشد خود در راستای تحقق اهداف ابلاغی بانک در بخش جذب منابع ادامه می دهند.وی افزود :

انتظار داریم با توجه به نهادینه شدن فرهنگ مذاکره و بازاریابی و عزم و جدیت همکاران در سطح استان بتوانیم به کلیه اهداف ابلاغی بانک در سالجاری دست یابیم.

وی تاکید کرد : همانگونه که در اهداف ده گانه ابلاغی آمده است بمنظور کاهش قیمت تمام منابع ، جذب سپرده های ارزان قیمت ، باید در دستور کار رؤسای محترم شعب قرار گیرد.

وی در این خصوص سرفصل های مختلف سپرده ممتاز کوتاه مدت عادی و ویژه زیر یکسال را علاوه بر تاکید بر جذب منابع قرض الحسنه صفر درصدی به همکاران جهت مذاکره با مشتریان توصیه می کند.

گفتنی است مدیریت استان طی نامه ای با ابلاغ اهداف ده گانه بانک به شعب تحت پوشش از آنان خواست در راستای تحقق اهداف یاد شده بویژه در بخش جذب منابع پایدار و ارزان قیمت از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمایند. این اعلام و ابلاغیه مورد توجه و استقبال همکاران قرار گرفت که خوشبختانه رشد مثبت و افزایشی آمارها نشان از اهتمام و جدیت فراگیر در این زمینه است.

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/6