فهرست اخبار فهرست اخبار

در دیدار با هیات کشتی استان

مدیر شعب خوزستان به تشریح محصولات و خدمات بانک پرداخت

مدیر شعب خوزستان در دیدار با مدال آوران فرنگی کار خوزستانی توجه به ورزش بومی به توسعه ورزش ملی می انجامد دبیر هیات کشتی استان خوزستان بهمراه مربی و مدال آوران فرنگی کار جوان خوزستانی که اخیراً موفق به کسب مقام قهرمانی آسیا و دریافت 3 مدال طلای این دوره از مسابقات شده اند با حضور در دفتر مدیر شعب استان با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، در این دیدار عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن تبریک مقام قهرمانی فرنگی کاران جوان ایرانی در مسابقات آسیایی بویژه کسب سه مدال طلا و یک نقره توسط اعضای خوزستانی تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی گفت :

توجه به الزامات ورزش بومی و برنامه ریزی جهت ارتقا سطح مسابقات استانی قطعاً به توسعه و تعالی ورزش ملی و کشوری منجر خواهد شد.

توسعه ورزش ملی نیز به کسب افتخارات و ترویج روحیه خودباوری و اعتماد به نفس کمک زیادی می کند. جوانان برومند ما نیز با دیدن این افتخارات و مدال های ارزشمند همسالان و هم وطنان خود نه تنها شاد و خرسند می شوند بلکه با گرفتن روحیه از آنان توان و تلاش خود را در مسیر زندگی مضاعف خواهند کرد.

کسب افتخار و دریافت مدال در عرصه های جهانی توسط هر هموطنی به معنی تحکیم انگیزه و تحرک و موفقیت در عرصه ها و صحنه های مختلف فردی و اجتماعی است. هم فرد انگیزه می گیرد و هم کشور از پرتو تلاش و بالندگی آنان به پیشرفت های بیشتر و با ارزش تری در سطوح جهانی نایل می شود.

مدیر شعب خوزستان در ادامه با بیان شرایط و تشریح ویژگی ها و مزیت های رقابتی بانک در بخش جذب سپرده و محصولات بانکداری الکترونیک آمادگی مدیریت شعب خوزستان جهت انجام و آغاز مراودات مالی با مجموعه تربیت بدنی استان را به دبیر کشتی و هییت همراه ایشان اعلام کرد.

مرعشیان دبیر هیات کشتی استان طی سخنانی ضمن تشکر از توجه ویژه مدیر شعب استان به مسایل ورزشی بویژه روحیه نشاط و شادابی ورزشی همکاران خود در سطح شعب استان از این ویژگی کم نظیر وی تشکر و قدردانی کرد.

دبیر هیات کشتی استان در این خصوص افزود :

ما از مدیریت توانمند استان به سبب علاقه به ورزش و توجه به ارتقا روحیه کارکنان خود صمیمانه سپاسگزاریم.وی افزود :

جامعه ورزشی خوزستان افتخار می کند که بانک مسکن را به عنوان یک بانک ورزش دوست در کنار خود دارد. مانیز سعی خواهیم کرد در توسعه ورزش به همکاران بانک مسکن در استان کمک کنیم و بدین منظور آمادگی خود را جهت استفاده کارکنان مدیریت خوزستان از اماکن و سالن های مختلف ورزشی شهر اهواز اعلام می نماییم.

گفتنی است در این دیدارلوح تقدیر و هدایایی از طرف مدیر شعب استان به دونفر از مدال آوران طلای فرنگی کار جوان خوزستانی که در مسابقات کشتی فرنگی جوانان آسیا همراه با تیم اعزامی ایران خوش درخشیدند اهدا گردید.

همچنین لوح تقدیر بهمراه هدایای تبلیغاتی نیز به رییس هییت کشتی و مربی تیم فرنگی کار استان اهدا و از زحمات و تلاش های موثر آآنان در فرآیند موفقیت این تیم تشکر و قدردانی بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6