فهرست اخبار فهرست اخبار

رییس مجمع نمایندگان خوزستان در دیدار با مدیر شعب استان

با نک مسکن با ابتکار و نو آوری سهم بسزایی در اقتصاد کشور داشته است

دکتر سعدون زاده نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان ضمن حضور در شعبه مرکزی آبادان با مدیر شعب استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، در این دیدار که معاون اداری و پشتیبانی مدیریت بهمراه مسیول دایره اعتباری و تعدادی از رؤسای شعب آبادان و خرمشهر حضور داشتند ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت خوزستان طی سخنانی گفت :

افتخار بانک مسکن ایجاد سرپناه و آرامش برای مردم بویژه اقشار متوسط و ضعیف جامعه است. بیشترین آمار پرداخت تسهیلات در سطح کشور و در استان بمنظور کمک به رونق بخش مسکن در بخش ساخت و عرضه مسکن حتی در مناطق محروم و روستایی بهترین گواه بر توجه مسیولین محترم نظام بویژه دولت تدبیر و امید و مدیران عالی بانک در این زمینه است. وی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی مسکن مهر در شهرهای آبادان و خرمشهر افزود :

همه سازمان ها و نهادها و افراد مرتبط با نهادهای قانونی و اجرایی بویژه نمایندگان محترم کمک کنند تا منابع پرداخت شده مربوط به پروژه های مسکن مهر در این دو شهر هر چه سریعتر بازگشت نموده تا بانک از محل دریافت این تسهیلات باقیمانده پروژه های نیمه تمام را نیز تکمیل و از این طریق افراد متقاضی زیادی را در این دو شهر که در دوران جنگ سختی ها و مرارت های فراوانی متحمل شده اند صاحب خانه و سرپناه کند.

وی در ادامه با بیان اهمیت تجهیز منابع بانک که موجب کمک و خدمت به مردم است اظهار کرد :

شرکت ها ، سازمان ها ، نهاد های دولتی و واحدهای بزرگ اقتصادی و تجاری در این دو شهر می توانند کمک زیادی به فرآیند تجهیز منابع بانک در استان بنمایند که این پیشنهاد خوشبختانه با استقبال خوب رییس محترم مجمع نمایندگان استان قرار گرفته و ایشان قول همفکری و همکاری را در این زمینه داده اند.

مدیر شعب استان خوزستان افزود :

در خصوص توجه به ارتقای سطح شغلی و سازمانی کارکنان شعب بانک در آبادان و خرمشهر نیز این مدیریت همواره در جهت تشویق و ارتقای همکاران این دو شهر از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننموده و همیشه سعی کرده به آنان در رسیدن به سطوح مختلف مدیریتی استان و حتی سطوح مدیریتی بالاتر نیز کمک و مساعدت نماید.

دکتر سعدون زاده رییس مجمع نمایندگان خوزستان نیز با تشکر از مدیر شعب استان و هییت همراه طی سخنانی گفت :

صمیمانه از حسن مدیریت جنابعالی سپاسگزاریم. ما بانک مسکن را بعنوان یک بانک موفق می شناسیم . یک دید روشن و نگاه خوب به آن داریم. سعی می کنیم در کنار شما باشیم در جهت خدمت و کمک به مردم.

در خصوص تجهیز منابع بانک ، اینجانب از همه توان و تلاش خود در این زمینه استفاده خواهم کرد زیرا می دانم کمک به فرآیند جذب منابع در بانک مسکن کمک به خانه دار کردن بخش عظیمی از مردم بویژه اقشار مستحق و نیازمند جامعه است. در این خصوص از هیچ کمک و اقدامی نباید مضایقه کرد.

رییس مجمع نمایندگان استان با تشکر از اقدامات خوب مدیریت استان در توجه به مسایل و مشکلات شهرهای آبادان و خرمشهر افزود :

توسعه کمی و کیفی شعب بانک در این دو شهر قابل تقدیر است. بویژه تغییر چهره شعب که با نوسازی و بازسازی کامل آنان همراه بوده است. این موضوع یکی از نقاط روشن و از خدمات مهم مدیریت استان به شهرهای آبادان و خرمشهر است. وی افزود :

بحمداله روند رشد جذب منابع مدیریت استان نیز روندی منطقی و روبه رشد است که امیدواریم ما هم بتوانیم به رشد این روند کمک کنیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورا با بیان نقش بانک مسکن در توسعه اقتصادی کشور گفت :

با نک مسکن با ابتکار و نوآوری سهم بسزایی در اقتصاد کشور داشته است. شاخص ترین و بارزترین عملکرد این بانک ، رفع نگرانی ها و دغدغه های مردم در اساسی ترین نیاز اقتصادی یعنی ایجاد سرپناه و تامین مسکن است که بحمدالله تا کنون وظیفه خود را در این زمینه بخوبی انجام داده است. وی افزود :

انصافاً این بانک همیشه پیشرو در امر ساخت و ساز و یاری دهنده فعالان بخش مسکن بوده است. در هر دو سمت عرضه و تقاضای مسکن ، این بانک فعالیت داشته و از این طریق کمک زیادی به تعادل مقداری و قیمتی بخش مسکن نموده است.

بانک مسکن با فعالیت های پیگیر خود بزرگترین دغدغه مردم را مرتفع می کند و موجب ایجاد رشد و شکوفایی بخش های مختلف اقتصادی کشور می شود. به عبارت بهتر این بانک از طریق پرداخت تسهیلات به بخش های مختلف ومرتبط مسکن یعنی بخش ساخت و ساز ، خرید و تعمیرات واحدهای مسکونی نقش بسزایی در افزایش رونق اقتصادی کشور دارد.

وی در پایان با سپاس مجدد از تمامی کارکنان بانک در سطح کشور اظهار امیدواری کرد در سالی که از طرف مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است شاهد بالندگی و شکوفایی بیشتر بانک مسکن باشیم .

در پایان نشست روند تسریع در فروش اقساطی واحدهای آماده واگذاری مسکن مهر آبادان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است مجمع نمایندگان استان خوزستان متشکل از 18 نماینده است که هم اکنون ریاست آن را دکتر سعدون زاده نماینده آبادان برعهده دارد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6