فهرست اخبار فهرست اخبار

بمناسبت روز روابط عمومی صورت گرفت

تقدیر از کارشناس روابط عمومی در مدیریت خوزستان

مراسم 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات با تقدیر از کارشناس روابط عمومی مدیریت خوزستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت، طی مراسم با شکوهی با حضور مدیر، معاونین، مسیولین دوایر و کارشناسان مدیریت خوزستان از مسیول روابط عمومی قدردانی ویژه بعمل آمد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ طی سخنانی گفت: امروزه حوزه ارتباطات و روابط عمومی از جایگاه و نقش ویژه ای در گستره سازمانها و مؤسسات بزرگ اقتصادی و غیر اقتصادی برخوردار است . کشف اطلاعات و اخبار مفید، پردازش و تحلیل آنها، گسترش حوزه های ارتباطی در جهت شناساندن برند بانک، انعکاس صحیح اخبار و رویدادهای خبری سازمان جهت اطلاع افکار عمومی، ارتباط صمیمی با مجموعه همکاران بمنظور شنیدن نقطه نظرات آنان بمنظور انتقال به مقامات مافوق، دانش و معلومات بانکی جهت انتقال به مخاطبین در صورت نیاز، روابط عمومی الکترونیک ، تبحر در نگارش و تهیه اخبار و رویدادهای مهمی که لزوم اطلاع رسانی آن در سطح شبکه بانک از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است، تعهد در سلامت و صحت ارایه خبر، استفاده از فرصت ها بویژه مناسبت های مهم ملی، فرهنگی ،دینی و سازمانی در جهت تقویت روحیه دینی و معنوی همکاران و همچنین در راستای ارتقا و اعتلای برند بانک از مهمترین وظایف همکاران پرتلاش روابط عمومی در سطح مدیریت های کشور است.

وی افزود: انعکاس عملکرد و زحماتی که همکاران در سطوح مختلف بانک متحمل می شوند کمتر از خود عمل و زحمت آنان نیست. اطلاع رسانی و انتقال کارهای انجام شده، به سایر کارکنان ، نوعی تبادل اطلاعات و تجربه است که به فرآیند بهتر انجام امور به سایر همکاران می تواند کمک زیادی نماید.

انتشار و انتقال اطلاعات ، تجربیات و عملکردها به سایر همکاران زمینه گسترش دانش و معلومات کاری کارکنان یک مجموعه را فراهم نموده تا آنان بهتر و سریعتر بتوانند به مهندسی مجدد فرآیند ها و تجدید نظر در امور محوله بپردازند.

در هر صورت نقش و رسالت خطیر روابط عمومی می تواند در نهایت به کارایی و بهره وری بیشتر سازمانها منجر شود که البته در صورت تحقق موارد یاد شده قطعاً این اثر بخشی و کارایی به صورت مؤثری اتقاق خواهد افتاد.

پس از سخنان مدیر شعب استان، وی با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل از منصور قنواتی کارشناس روابط عمومی مدیریت تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است تقدیر از کارشناس روابط عمومی و برگزاری مراسم بزرگداشت روز روابط عمومی و ارتباطات برای نخستین بار در مدیریت خوزستان برگزار شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6