فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور همکاران فرزند شهید

جشن پدران آسمانی در مدیریت خوزستان برگزار شد

بمناسبت ولادت با سعادت امیر مومنان علی علیه السلام و گرامیداشت روز پدر از همکاران فرزند شهید در مدیریت خوزستان تجلیل شایسته بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، به منظور تجلیل از مقام والای شهیدان و پاسداشت اهداف و آرمانهای مقدس آنان ، همکاران فرزند شهید در مدیریت خوزستان با حضور در مراسم جشن ولادت نخستین امام شیعیان و روز پدر ، بر شکوه و معنویت این مراسم افزودند.

حضور همکاران فرزند شهید در این مراسم که به پیشنهاد مدیر شعب استان صورت گرفته با استقبال خوب و با شکوه همکاران مواجه گردید.

در این مراسم شاد و معنوی عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن تبریک این روز بزرگ اظهار کرد :

همکاران فرزند شهید سرمایه های معنوی انقلاب و کشورند که با وجود آنان در عرصه های مختلف اجتماعی فضای اخلاقی و انسانی جامعه عطر آگین به شمیم خوش حضور آنان است.

همکاران فرزند شهید بهترین یاران و همکاران ما در عرصه خدمت رسانی به مردم و ترویج ارزش های دینی و الهی هستند که با الگو پذیری از رفتار و منش آنان مسیر تحقق اهداف بانک کوتاه تر و سریعتر پیموده خواهد شد.

وی اضافه کرد :

آرامش و امنیت امروز جامعه ما مرهون فداکاری و جانفشانیهای شهیدان والا مقام است. انسانهایی که با رجعت آسمانی خود گستره عرش را به نور ایمان و معرفت الهی مزین و روشن کرده اند . سلامت معنوی و اعتقادی جامعه ما با وجود انسان های والا تبار آسمانی نه تنها تامین بلکه مضاعف و دو چندان نیز شده است.

امروز صلابت ،‌ایستادگی و تلاش مردم عزیز ما در عرصه های مختلف اجتماعی مدیون رشادت ها و انفاس قدسیه شهیدانی است که جهان هستی بواسطه وجود آنان پایدار و برقرار است.

مدیر شعب استان افزود :

مجلس و محفل ما امروز آراسته است به حضور یادگاران شهیدان یعنی همکاران عزیزی که در عرصه خدمت به مردم لحظه ای درنگ ننموده و همواره در مسیر خدمت به اهداف سازمان و مراجعین و مشتریان بانک بهترین رفتار و منش اخلاقی را داشته اند. همین جا لازم است از منش و تلاش و همکاری این عزیزان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

وی افزود :

همانگونه که شهیدان با اخلاق و رفتار آسمانی خود الگو و نمونه بارز دفاع از ارزش های دینی و الهی بوده اند بحمدالله فرزندان آنان نیز بخوبی در این عرصه به پیروی و تاٌسی از سیره معنوی آن بزرگواران راه و منش والای آنان را بخوبی ادامه می دهند.


این همکاران همراه و همپای سایر کارکنان بانک در مسیر تحقق اهداف ده گانه و عمل به شعار پر مضمون و پر محتوای مقام معظم رهبری در سال جدید محکم و استوار در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف و در جهت تحقق اهداف و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی و منویات دولت تدبیر و امید گام های استوارتری برخواهند داشت.

حجت الاسلام رجب پور امام جماعت مدیریت نیز با یادآوری فضایل و مناقب مولا علی طی سخنانی گفت :

علی (ع) اسوه و الگوی تمام عیار صفات و خصایل نیکوی انسانی است. او مجمع همه کمالات اخلاقی است. با وجود مقدس آن حضرت در عالم خلقت ، فضایل انسانی و شاخصه های اخلاقی ، جوهره وجودی خود را بهتر و عملی تر به انسانها نشان می دهند.

در این مراسم با شکوه که با حضور مدیر ، معاونین و مسیولین مدیریت ، کارکنان حوزه ستاد و پرسنل شعبه مرکزی اهواز در نماز خانه مدیریت استان برگزار گردید. 11 نفر از همکاران فرزند شهید بمناسبت روز پدر با اهدا لوح تقدیر و هدیه از آنان قدردانی ویژه و شایسته بعمل آمد.

همچنین همکارانی که نام آنان مزین به اسم مبارک آن حضرت است نیز هدایایی به رسم یاد بود به آنان اهدای گردید.

گفتنی است مداحان اهل بیت نیز در این جشن با شکوه با مدیحه سرایی و ذکر اشعار حماسی ، شور و نشاط مضاعفی را به فضای معنوی این مراسم افزودند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6