فهرست اخبار فهرست اخبار

عباسعلی شفیعی در همایش مسیولین شعب استان تاکید کرد :

میثاق کارکنان مدیریت خوزستان در جهت تحقق اهداف ده گانه بانک

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان شفیعی مدیر شعب استان با برشمردن اهداف ده گانه بانک در سالجاری طی سخنانی خطاب به رؤسای شعب گفت : با توجه به ضرورت اجرای استراتژی های بانک و همچنین دستیابی به اهداف عملیاتی مزبور ده هدف عملیاتی از سوی مدیر عامل گرامی بانک تعیین و به کلیه مدیریت های شعب جهت اقدام ابلاغ گردیده است که در این راستا توجه و جدیت همراه با همدلی و همیاری و برنامه ریزی دقیق جهت دستیابی به اهداف مزبور از اهم فعالیت های کاری شعب در سالجاری می باشد.

میثاق و تلاش جمعی کارکنان مدیریت خوزستان بمنظور تحقق اهداف مهم واساسی ده گانه بانک در سال 93 مهمترین تاکید مدیرشعب استان در گردهمایی سراسری رؤسای شعب استان بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان شفیعی مدیر شعب استان با برشمردن اهداف ده گانه بانک در سالجاری طی سخنانی خطاب به رؤسای شعب گفت : با توجه به ضرورت اجرای استراتژی های بانک و همچنین دستیابی به اهداف عملیاتی مزبور ده هدف عملیاتی از سوی مدیر عامل گرامی بانک تعیین و به کلیه مدیریت های شعب جهت اقدام ابلاغ گردیده است که در این راستا توجه و جدیت همراه با همدلی و همیاری و برنامه ریزی دقیق جهت دستیابی به اهداف مزبور از اهم فعالیت های کاری شعب در سالجاری می باشد.

وی با تشریح اهداف ده گانه افزود :

جذب منابع جدید بویژه منابع صفردرصدی و افزایش سهم سپرده ها از بازار پولی با هدف دستیابی به سهم قابل توجهی از سپرده های پایدار استان از مهمترین اقدامات سالجاری این مدیریت می باشد . وی افزود امروز خوشبختانه ابزارهای لازم و قابل رقابت در بانک به همت مدیرعامل گرامی بانک و اعضای محترم هیات مدیره فراهم شده است. بنابراین با داشتن روحیه و اعتماد به نفس بالا و با اتکای به قدرت و سابقه درخشان بانک و بهره گیری از توانمندی کارکنان پر تلاش می توانیم نسبت به تحقق اهداف ابلاغی سال جاری اقدام نماییم.

وی همچنین ، افزایش سهم منابع صفردرصدی در سبد سپرده ها ، کاهش قیمت تمام شده منابع ، بازاریابی هدفمند تسهیلات متناسب با فعالیت تخصیصی بانک در حوزه مسکن ترویج آموزشهای بانکداری الکترونیک، تداوم فعالیت های بازاریابی مستمر جذب منابع و همچنین اطلاع رسانی دقیق مشتریان بانک از محصولات بانک را از مهمترین فعالیت های کاری سالجاری رؤسای شعب عنوان داشتند.

تعیین تکلیف واحدهای آماده واگذاری و فروش اقساطی مسکن مهر از دیگر مواردی است که مدیر شعب استان در این همایش بر آن تاکید کرد. وی در این زمینه گفت :

پس از جذب منابع ، فروش اقساطی تسهیلات واحدهای آماده فروش مهمترین اولویت کاری در سالجاری است. اهمیت تعیین تکلیف تسهیلات واگذار شده مسکن مهر کمتر از تلاش برای جذب منابع جدید نیست.

تعیین تکلیف این تسهیلات یعنی برگشت منابع و افزایش قدرت اعطای تسهیلات و کمک به سایر پروژه های در حال اتمام بانک لذا نداشتن برنامه در این خصوص ما را با فرآیند طولانی شده برگشت تسهیلات اعطایی مواجه خواهد کرد که با توجه به شرایط تورمی موجود به نفع و صلاح بانک نمی باشد.

وی در همین راستا با اشاره به ضرورت کاهش مطالبات معوق و تلاش برای افزایش میزان وصول مطالبات می گوید :

بهبود شاخص نسبت مطالبات غیرجاری به مانده کل تسهیلات و مطالبات (NPL) که از شاخص های مهم و اساسی می باشد از برنامه های کاری این مدیریت در سال جاری می باشد که می بایست با جدیت پیگیری شود.

به عبارت دیگر وصول معوقات ، جذب منابعی است با تحمل کمترین هزینه که معمولاً این هزینه در فرآیند جذب توسط بانک و همکاران پرداخت می شود. مثل هزینه های مربوط به نرخ و قیمت پول ، هزینه بازاریابی و مذاکره ، هزینه های وقت ، زمان و فرصت و ...

توجه به نامگذاری سالجاری که از طرف مقام معظم رهبری بعنوان " سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " مطرح شده است رسالت و وظیفه ما را در جهت کمک به تحقق اهداف این شعار مهم در بانک بیشتر روشن می کند.

کار و تلاش بیشتر همراه با اراده ای نستوه و خستگی ناپذیر در جهت ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیت حوزه کاری به مدد فرهنگ غنی ایرانی اسلامی سرلوحه همه اهداف و برنامه ها قرار گیرد. برنامه ریزی و تلاش مضاعف در حوزه کاری به استغنای بیشتر این شعار کمک زیادی می کند.

در هر صورت آنچه یک سازمان و نهاد اقتصادی را پویا و بالنده نگه می دارد تلاش و کوشش بی وقفه عناصر آن سازمان در جهت تحقق اهداف تعیین شده است.اگر این همت و تلاش خللی در انجام آن ایجاد شود منحنی کارایی و بهره وری سازمان شیب نزولی پیدا خواهد کرد. در این صورت نیروها و منابع انسانی آن سازمان نیز از انتفاع و پاداش کمتری برخوردار خواهند شد. پس نتیجه تلاش و زحمت ما قطعاً به خود ما برمی گردد . هرچه پرتوان تر و با انگیزه تر عمل کنیم به چالاکی و استحکام امور سازمان در فضای رقابتی امروز بیشتر کمک خواهیم کرد. معاونین اجرایی ، مالی و فن آوری و اداری و پشتیبانی آقایان آباد ، نظاری و بهوندی نیز هرکدام به طرح مباحث حوزه کاری پرداختند. سید علیرضا هابیلی مسیول امور اعتباری مدیریت و به تشریح سیاست های اعتباری سال 93 پرداخت و آقای یاور عسکری کارشناس ارشد اعتباری و معاون دایره اعتبارات در خصوص بهداشت اعتباری و اقتصاد مقاومتی مطالبی را ایراد کردند و همچنین دو نفر از نمایندگان شعب استان نیز در این گردهمایی به طرح مسایل و مشکلات شعب پرداختند.

در ادامه نشست مدیر شعب استان از تلاش همکاران مدیریت خوزستان در بخش خدمات بانکداری الکترونیک و صدور ضمانت نامه که اخیراً در سمینار سراسری مدیران ارشد بانک مورد سپاس و قدردانی قرار گرفتند از طرف خود و مسیولین مدیریت تشکر و سپاسگزاری کرد.

در این گردهمایی از رؤسای شعب برتر مدیریت خوزستان که طی سال گذشته در زمینه ها و حوزه های مختلف کاری حایز رتبه و رجحان شده اند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از طرف مدیر شعب استان سپاس و قدردانی بعمل آمد.

در بخش جذب منابع صفردرصدی غلامرضا خیاط خرم آبادی رییس شعبه شهیدمنتظری دزفول ، محمود رضایی رییس شعبه زیتون کارمندی اهوازو هومن کنارکوهی رییس شعبه کوی ملی راه اهواز

در بخش منابع خرد و پایدار ، هدایت اله آقایی رییس شعبه زیباشهر اهواز ، علیمراد سعیدی رییس شعبه فاطمیه اهواز و سیدعدنان ابراهیمی رییس شعبه خلیج فارس ماهشهر

در بخش درصد رشد منابع ، محمدرضا ماجدی رییس شعبه مرکزی ماهشهر ،‌جهانبخش سلطانی رییس شعبه رامهرمز ،‌مهدی فرهمند فرد رییس شعبه هویزه

در بخش it فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز ،‌فرامرز ابراهیمی رییس شعبه مرکزی ایذه ، هومن کنارکوهی رییس شعبه ملی راه اهواز و علی اصغرکارساز رییس شعبه فاز 1 پادادشهر

در بخش کاهش و وصول مطالبات معوق ، فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز ، محمدرضا ماجدی رییس شعبه مرکزی ماهشهر ، هومن کنارکوهی رییس شعبه ملی راه اهواز و سید فضل اله موسوی رییس شعبه سوسنگرد

در بخش فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر ،

فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز ،‌فرامرز ابراهیمی رییس شعبه مرکزی ایذه و مصطفی ناصری رییس شعبه باغملک در بخش تسهیلات پرداختی (مشارکت ،‌خرید و جعاله) از محل اوراق ، هدایت اله آقایی رییس شعبه زیباشهر اهواز ،‌عبدالخذر آلبوغبیش رییس شعبه مرکزی بهبهان و حسن بیت سیاح رییس شعبه گلستان اهواز در بخش خدمات کارمزد محور مثل صدور ضمانت نامه ، محمد مهدی متقی رییس شعبه ناحیه صنعتی ماهشهر حایز بهترین رتبه و عملکرد شده است.

از کارکنان حوزه ستاد در بخش های مختلف نیز قدردانی بعمل آمد. حشمت اله کاکی مسیول حوزه حراست مدیریت ،‌حمدان بچاری کارشناس حقوقی ، محمدگله داری مسیول دایره سیستم ها ، حمیدرضا درخشان مهر معاون دایره فنی و ارزیابی ، فخرالدین تسلیمی متصدی ارشد امور اداری ، موسی باقری متصدی امور بانکی و علیرضا داغر راننده ارشد مدیریت با اهدا لوح تقدیر و هدایا توسط مدیر شعب استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

از آقایان شهاب کیانپور و صادق عبود زاده بعنوان معاونین برتر شعب کوی ملت و امانیه اهواز نیز با اهدا لوح تقدیر ، قدردانی شد.
اقدام کننده : روابط عمومی

آخرین بروزرسانی 1394/5/6