فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور مسیولین مدیریت استان

نشست مشترک روسای شعب خوزستان با نمایندگان شرکت های psp برگزارشد

نشست همفکری و هم اندیشی روسای شعب مدیریت خوزستان با رویکرد حل مشکلات پایانه های فروشگاهی با حضور مسیولین این مدیریت و شرکت های psp طرف قرارداد بانک در استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، محمد علی بهوندی معاون اداری پشتیبانی مدیریت بهمراه علی امیدی کارشناس بازاریابی با حضور در این نشست از روسای شعب خواستند دیدگاه ها ، نظرات ، مشکلات و انتقادات خود را در این حوزه و در حضور مسیولین شرکت بیان کنند .روسای شعب نیز با استقبال از برگزاری این نشست و دیدار حضوری با نمایندگان شرکت های psp مشکلات و موارد خود را مطرح کردند.

سهولت برقراری ارتباط با مسیولین شرکت بمنظور تسریع در فرآیند نصب پایانه ها و بررسی مشکلات احتمالی در این زمینه ، نقش پایانه های فروشگاهی در جذب منابع قرض الحسنه و ارزان قیمت و تبیین اهمیت موضوع برای نمایندگان شرکت ، توجه به بازاریابی صحیح و بهینه دستگاه های کارتخوان ، تعیین تکلیف pos های فروشگاهی کم تراکنش و هدایت آنان به سمت فروشگاه ها و مراکز پر تراکنش و فعال ، ارایه سرویس و خدمات مناسب و بموقع به پذیرندگان ، تعامل و ارتباط بیشتر مسیولین شرکت با روسای شعب بویژه درخصوص بازاریابی و کمک به فرآیند جذب منابع ، برگزاری نشست های فصلی بمنظور بررسی بهتر مسایل و موارد مربوط به پایانه ها و تشویق و ترغیب پذیرندگان به استفاده از کارتخوان های فروشگاهی از مهمترین مواردی است که در این نشست بدان تاکید و اشاره شده است .

گفتنی است با مشخص شدن پایانه های غیر فعال و کم تراکنش مربوط به حوزه جغرافیایی هر شعبه فرآیند تعیین تکلیف و اختصاص بهینه دستگاه های کارتخوان به مراکز و فروشگاه های فعال و باتراکنش مناسب در حال انجام است .
گروه بازاریابی مدیریت با هماهنگی و هدایت شعب روند اختصاص مناسب و بهینه پایانه ها را رصد و پیگیری می کند . براساس هماهنگی های صورت گرفته این فرآیند تا فرصت باقیمانده سال به شکل مطلوب و مناسب بررسی ، و در نهایت منتج به نتیجه خواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6