فهرست اخبار فهرست اخبار

تا پایان نیمه اول آبان ماه سالجاری

موفقیت 39 شعبه مدیریت خوزستان در فروش اقساطی تسهیلات روستایی

شعب باغملک ، عدالت بهبهان ، شهدای ایذه ، مرکزی ایذه و مرکزی شوشتر با عملکرد مناسب و پیگیری و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام کار توانستند موفقیت چشمگیری در زمینه تعداد و مبلغ تسهیلات فروش اقساطی روستایی بدست آورندشعب باغملک ، عدالت بهبهان ، شهدای ایذه ، مرکزی ایذه و مرکزی شوشتر با عملکرد مناسب و پیگیری و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام کار توانستند موفقیت چشمگیری در زمینه تعداد و مبلغ تسهیلات فروش اقساطی روستایی بدست آورند

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، آمار فروش اقساطی نوسازی و بهسازی روستایی

طرح مسکن مهر تا پایان آبان ماه سالجاری نشان می دهد شعبه باغملک تعداد 550 واحد منعقده را به صورت کامل تعیین تکلیف و فروش اقساطی کرده که با احتساب این آمار ، درصد فروش اقساطی تسهیلات روستایی این شعبه به کل واحدهای منعقده 100 درصد است .

شعبه عدالت بهبهان نیز با 78/98 درصد فروش به کل تسهیلات منعقده و 569 واحد فروش اقساطی شده رتبه بعدی را از آن خود کرده است

شعبه مرکزی ایذه و شعبه شهدای این شهر هر دو با اختلاف بسیار ناچیز ، نزدیک به 97 درصد از فرآیند فروش به کل قراردادهای منعقده را با موفقیت به پایان رسانده اند شعبه شهدای ایذه با 1125 واحد فروش به 1162 واحد منعقده و شعبه مرکزی ایذه با 770 واحد فروش به 794 قرارداد منعقده تاکنون عملکرد خوب و درخشانی ارایه کردند.

در خصوص فروش اقساطی نوسازی و بهسازی روستایی تسهیلات مسکن مهر اغلب شعب مدیریت استان عملکرد خوب و مناسبی داشته اند. بطوریکه نسبت درصد فروش به کل واحد های منعقده دراین مدیریت نزدیک به 84 درصد است .

در این خصوص از شعبی می توان نام برد که بیش از 90 درصد از تسهیلات روستایی را فروش اقساطی کرده اند .

شعب مرکزی بهبهان ، رامهرمز ، شادگان ، امام خمینی دزفول ،کوی شهدای اندیمشک ، امیدیه ، مرکزی اهواز ، صنعتی بندر ماهشهر ، هفتکل و کوی ملی راه اهواز در زمره شعبی هستند که اقدام به فروش بیش از 90 درصد از تعداد واحدهای منعقده خود نموده اند .

همچنین 39 شعبه از شعب این مدیریت با فروش اقساطی تسهیلات بیش از 70 درصد از کل واحدهای منعقده اقدام و در این خصوص درحال پیگیری و تعیین تکلیف باقیمانده واحدها هستند .

با توجه به اهمیت رسیدگی و تعیین تکلیف تسهیلات روستایی بعنوان یکی از اولویت های فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر اغلب شعبی که درگیر اعطای تسهیلات مذکور بوده اند در اقدامی سریع و حساب شده به تقسیط و فروش واحدهای گیرنده تسهیلات اقدام نموده اند.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از رییس و کارکنان شعب یاد شده در بازدیدی از یکی از این شعب اظهار کرد :

از آنجایی که روشن شدن وضعیت تسهیلات مهر روستایی یکی از دغدغه ها و در واقع یکی از اولویت هایی است که بانک بدان توجه ویژه ای دارد لذا از همه توان و ظرفیت مدیریت استان در دو بخش صف و ستاد استفاده کردیم تا بتوانیم روند تعیین تکلیف تسهیلات مهر روستایی را به نقطه و مرحله خوبی برسانیم. بحمدالله این تلاش ها تا کنون بخوبی به پیش رفته و از مجموع 47 شعبه درگیر طرح تسهیلات مسکن روستایی 39 شعبه عملکرد مناسبی داشته زیرا بیش از 83 درصد از کل واحدهای منعقده را به مرحله فروش و تقسیط رسانده اند. وی افزود :

این موفقیت حاصل تلاش و توان جمعی همکاران در سطح شعب و حوزه ستاد مدیریت است. حضور رییس و کارکنان شعب یاد شده در روستاها و پیگیری های بی وقفه و مستمر آنان شایسته تقدیر و قدردانی ویژه است ، که انشااله در همایش سراسری روسای شعب استان از شعب برتر و موفق در این زمینه قدردانی و تجلیل شایسته بعمل خواهد آمد.

گفتنی است از تعداد 145/16 واحد روستایی معرفی شده به این مدیریت جهت دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی تاکنون 555/13 واحد تعیین تکلیف و فروش اقساطی شده که این عملکرد در قالب درصد فروش به کل واحدها رقم 96/83 را نشان می دهد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6