فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور رییس امورایثارگران وزارت کشور برگزارشد

تجلیل از همکاران فرزندان شهید درمدیریت خوزستان

با حضور نبی اله کورش نیا رییس امور ایثارگران وزارت کشور، ماندنی ذراتی مشاور استاندار خوزستان در امور ایثارگران ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان و سایر مسیولین مدیریت در سومین روز هفته دفاع مقدس از کارکنان فرزند شهید این مدیریت قدردانی شد .

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، شفیعی مدیر شعب استان طی سخنرانی در این مراسم اظهار کرد :

راه شهیدان استمرار تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است . فرزندان شهید یادگاران ارزشمند شهدا هستند .امنیت و آرامش و آبروی ما مرهون رشادت های رزمندگان و شهیدان والامقام است .

وظیفه و رسالت امروز ما تلاش درجهت استقرار آرمان هایی است که همه رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس برای آن دلاوری وفداکاری کرده اند . حفظ اعتقادات دینی و ارزش های الهی ، مقاومت جانانه در برابر دشمن بمنظور صیانت از مرزهای جغرافیایی وحفاظت از خاک پرگهر ایران اسلامی و مهمتر از همه ارمغان آرامش وامنیت برای مردم و خدمت به بندگان خدا از با ارزش ترین دست آوردهای دوران دفاع مقدس است .

مدیر شعب استان ضمن گرامیدشت یاد و خاطره حماسه آفرینان این مقطع حساس و با اهمیت از تاریخ انقلاب اسلامی گفت:

وظیفه همه ما در سالی که ازطرف مقام معظم رهبری بعنوان سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی است کمک به تحقق اهداف بانک در حوزه های مختلف بویژه حوزه جذب منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات معوق است .

همکاران ایثارگر با پشتوانه عظیم معنوی و اخلاقی خود درکنار سایر کارکنان می توانند به برنامه های اجرایی و مورد نظر بانک در سالجاری کمک فراوانی کنند . وی افزود :

فراهم کردن شرایط برای اجرای سیاست ها و تدابیر دولت تدبیر و امید بویژه درحوزه های پولی ومالی جهت کمک به رشد و رونق اقتصادی وخروج از رکود تورمی اقتصاد کشور همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند از مهمترین اقدامات و وظایفی است که لازم است همه در این مسیر حرکت نموده وبه ساماندهی وتوازن اقتصادی کمک کنند .

کوروش نیا رییس امور ایثارگران وزارت کشور نیز ضمن تشکر و تقدیر از مدیر شعب استان به سبب برگزاری چنین برنامه هایی که موجب دلگرمی و ذوق ایثارگران بویژه فرزندان شهدا می شود آمادگی خود را برای همراهی و همکاری بیشتر با خانواده های ایثارگران وفرزندان شاهد اعلام کرد .

ذراتی مشاور استاندار خوزستان در امور ایثارگران نیز با استقبال از برپایی چنین مراسمی ضمن گرامیداشت دوران دفاع مقدس اظهار کرد :

توجه به شعایر دینی و مناسبت های مذهبی موجب یادآوری وزنده نگهداشتن ارزش ها و اندیشه های نابی است که رزمندگان وشهیدان عالی مقام برای استقرار وپیاده سازی آن درگستره هستی ازهیچ تلاش وکوششی دریغ نکردند . وی افزود:

حوادث تاریخی اتفاق می افتند و درگذر زمان گرد و غبار فراموشی آن را فرا می گیرد اما رسالت و وظیفه اطلاع رسانی و بیان واقعیت های حوادث تاریخ از وقوع اصل ماجرا بیشتر است .

وی با اشاره به مورد تاریخی حادثه عاشورا و نقش حضرت زینب دراین خصوص می گوید :

اگر خطبه های روشنگر حضرت زینب و امام سجاد بعد از حادثه عاشورا نبود امروز اثری از این واقعه مهم در رخدادهای تاریخی جهان اسلام احتمالاً پیدا نمی شد پس برگزاری آیین گرامیداشت مراسم و مناسبت های مذهبی موجب روشنگری و پویایی آموزه های دینی و زنده نگداشتن یاد وخاطره انسان هایی است که در جهت هموارکردن مسیر تحقق علوم دینی ومعارف قرآنی تلاش فراوانی نموده اند .

در بخش پایانی مراسم هدایایی همراه با لوح تقدیر وشاخه گل توسط مدیر شعب استان و با حضور مهمانان این نشست به همکاران فرزند شهید اهدا شد .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6