فهرست اخبار فهرست اخبار

در اولین روز هفته دفاع مقدس صورت گرفت

تجلیل از همکاران ایثارگر در مدیریت خوزستان

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با تجلیل از کارکنان ایثارگر شاغل و بازنشسته مدیریت خوزستان در نخستین روز این هفته برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در این مراسم که مدیر شعب ، معاونین و مسیول حوزه حراست حضور داشتند با اهدا لوح تقدیر ، شاخه گل و هدیه مدیرعامل بانک از ایثارگران دوران دفاع مقدس تجلیل شایسته بعمل آمد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد :همه ما به وجود شما ایثارگران عزیز افتخار می کنیم. افتخار از آن جهت که شما علاوه بر پایمردی و دفاع از ارزش های دینی و الهی ، ثبات و امنیتی را برای ما فراهم کرده اید که در پرتو این آرامش و ثبات می توان فرآیند تکریم و ارایه خدمت به مردم عزیز را با شرایط بهتر و مطلوب تری ارایه کنیم. امنیت همراه با صلابت ایران اسلامی مرهون فداکاری و مقاومت شما عزیزان است.این افتخار وجه دیگری نیز دارد و آن قرار گرفتن در کنار همکارانی چون شماست که دارای فضیلت های اخلاقی و منش خدمت به مردم هستید.

ایشان افزود :همکاران جوان ما در بانک با وجود داشتن فضیلت های اخلاقی فراوان نیازمند به ارتباط با شما عزیزان هستند تا با شور و نشاط معنوی و ایستادگی و مقاومت آن دوران آشنا شوند.مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان و رزمندگان و جانبازان و آزادگان گرامی در بخش دیگری از سخنان خود افزود :با یاد این عزیزان ، اخلاص و ایثارگری و از خودگذشتگی به بهترین وجه نمایان می شود. بهترین الگوی همکاران ما شما عزیزان هستید زیرا منشا خدمات ارزشمندی در بانک بوده اید. وی در ادامه افزود :

با مشارکت و تلاش مضاعفتان در کنار سایر همکاران باید به تحقق اهداف بانک کمک کنیم . وظیفه و رسالت کنونی ما بکارگیری همه توانایی ها و ظرفیت های بالقوه است برای رسیدن به افق ها و اهداف والاتر

در پایان مدیر شعب استان ، هدیه مدیرعامل بهمراه لوح تقدیر و یک شاخه گل را به عزیزان ایثارگر اهدا کرد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6