فهرست اخبار فهرست اخبار

در معاونت برنامه ریزی استانداری خوزستان صورت گرفت

قدردانی معاون برنامه ریزی استانداری خوزستان از مدیریت شعب استان

معاون برنامه ریزی استانداری خوزستان با بیان مطلب یاد شده در دیدار با مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان از زحمات مدیرشعب استان و کارکنان بانک در ارایه خدمات مطلوب ومفید به مردم استان تشکر وقدردانی کرد

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، وی در دیدار با عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان و تعدادی از مسیولین مدیریت با بیان مطلب یاد شده افزود :

رعایت شاخص های مهم درحوزه بانکداری تخصصی ومتغیرهای ارزیابی عملکرد در میان دستگاه های اجرایی استان موجب شد که مدیریت استان در سال گذشته در زمره دستگاه برتر استان قرار گیرد.

این در حالی است که بیش از 100 دستگاه اداری و غیر اداری در سطح استان فعالیت دارند. بنابراین کسب این رتبه موفقیت بزرگی است که لازم است به جنابعالی و همکارانتان صمیمانه تبریک بگویم.

وی افزود : بانک مسکن در زمینه کمک و خدمت رسانی به مردم بویژه در بخش اعطای تسهیلات و اعتبارات بمنظور کمک به فرآیند ساخت و ساز و ایجاد رونق اقتصادی تا کنون سهم بسزایی داشته است.

تحرک تولید در بخش ساخت و ساز ، افزایش قابل توجه نرخ اشتغال ناشی از فعالیت های بخش مسکن و در نهایت کمک به به توسعه اقتصادی کشور از مهمترین دست آوردهای حضور بانک مسکن در گستره اقتصاد کشور است.

مدیر شعب خوزستان نیز ضمن ارایه گزارش عملکرد از خدمات ارایه شده بانک در سطح استان گفت : اجرای کامل تعهدات در حداقل زمان تعیین شده با تلاش شبانه روزی همکاران ، تامین مالی بسیاری از پروژه های مسکونی، همراهی با دولت تدبیر و امید بمنظور تحقق اهداف ابلاغی از مجموعه اقدامات بانک مسکن در سطح کشور بوده است.

وی افزود :بانک مسکن بعنوان یک بانک تخصصی در حوزه مسکن همواره به دنبال ایجاد مهمترین روشهای تامین مالی بخش مسکن می باشد وافزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از جمله این اقدامات بود.که در راستای کمک به مردم و همین رونق بخش ساخت وساز صورت گرفته است.

وی در خصوص اهمیت تعیین تکلیف واحدهای احداثی مسکن مهر اظهار کرد :تعیین تکلیف واحدهای رو به اتمام و یا تکمیل شده مسکن مهر نیاز به همکاری تمامی سازمان های درگیر و مرتبط با موضوع بوِیژه مقامات عالی استان دارد که در این خصوص انشاالله حضرتعالی دستورات لازم به همه دستگاه های اجرایی استان جهت همکاری با بانک مسکن بویژه در خصوص فرآیند بسیار مهم فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر صادر خواهید کرد.

یادآور می شود در این دیدار ، معاون اجرایی مدیریت ، رییس حوزه حراست ، رییس حوزه ناظرجنوب ، سرپرست شعبه مرکزی اهواز و مسیول دایره امور اداری ، آموزشی و رفاهی مدیریت نیز حضور داشتند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6