فهرست اخبار فهرست اخبار

در محل استانداری خوزستان صورت گرفت

دیدار با مردم

مدیر شعب استان مستقیماً با مردم دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کردند

ه گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان مدیر محترم شعب استان با حضور در واحد سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) در محل استانداری به طور مستقیم با مردم دیدار و به تقاضاهای مطروحه رسیدگی کردند.

در این دیدار صمیمانه که مراجعین از تمامی سطح استان حضور داشتند ، مردم نسبت به طرح مشکلات و درخواست های خود اقدام و تمامی درخواست های مرتبط با بانک مسکن دریافت و دستورات لازم متناسب با موارد درخواستی از سوی مدیر شعب استان صادر گردید.

گفتنی است اغلب درخواست های مردمی پیرامون دریافت تسهیلات خرید مسکن ، ساخت مسکن ، تعمیرات مسکن و همچنین بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات بوده که به صورت خاص تمامی درخواست های مربوطه ، مورد رسیدگی قرار گرفت. همچنین مدیر شعب استان در طی این دیدار با اهدا حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان به کودکانی که به همراه والدین خود در محل حضور داشتند تصویری خاطره انگیز از این دیدار مردمی رقم زدند.

گفتنی است : مدیر شعب استان در مصاحبه ای با خبرنگار سامد در محل ملاقات های مردمی اظهار داشتند:

هدف ما کسب رضایت مردم و مشتریان می باشد . مردمی که به گفته امام راحل ولی نعمت ما هستند . در بانک مسکن نیز مدیرعامل گرامی و اعضای هییت مدیره محترم بانک در این خصوص اهتمام و تاکیدات ویژه ای به پاسخگویی مطلوب درخواست ها و نیازهای مردمی دارند. وی با اشاره به نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های مشتریان اظهار داشت این امر به صورت مداوم در کلیه شعب استان پیگیری و مورد اجرا قرار می گیرد.

شفیعی افزود : با نصب صندوق های انتقادات و پیشنهادات در کلیه شعب استان و بازیبنی دوره ای آن زیر نظر مدیر استان و پیگیری مداوم موارد مطروحه خیلی از مشکلات و ابهامات مردم رفع و به حمداله رضایت مردم نیز در این خصوص حاصل شده است.

مدیر شعب استان اظهار داشت :

در بازدید ها از شعب تابعه به صورت مستقیم با مشتریان و مردم گفتگو و از نزدیک به مشکلات و درخواست های آنان رسیدگی می شود.

وی آگاهی مردم از کلیه خدمات بانکی و کسب رضایت آنان از نحوه ارایه خدمات بانکی را یکی از اهداف اصلی بانک در خدمت رسانی به مردم شریف استان دانسته و آمادگی کلیه همکاران و شعب سراسر استان را جهت ارایه خدمات بانکی مطلوب به مردم اعلام داشتند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6