فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خوزستان:

تنوع محصولات و عرضه به موقع آن لازمه جذب وتثبیت منابع است

عباسعلی شفیعی با بیان این سخن در نشست کمیته بازاریابی مدیریت خوزستان ،عرضه بجا و بهنگام یک محصول و یا خدمت را در شرایط رقابتی همراه با تلاش و همکاری کارکنان یک مؤسسه پولی مهمترین متغیر رشد و بالندگی منابع دانست و از همکاران خواست در مسیر فرآیند معرفی محصول به مشتریان از همه توان و تلاش خود استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در نشست بازاریابی مرداد ماه این مدیریت که با حضور معاونین حوزه ستاد ، شعب برتر در حوزه بازاریابی و تعدادی از رابطین بازاریابی موفق شعب برگزار شد عباسعلی شفیعی طی سخنانی گفت:
اگر محصول و یا خدمت ارایه شده با کیفیت و بهنگام عرضه شود اما به مخاطبین و جامعه هدف آن معرفی نشود و یا بخوبی اطلاع رسانی نشود بی گمان این خدمت به هدف غایی و نهایی نخواهد رسید . در این مورد ، جدیت و تلاش همکاران برای شناساندن مزایای محصول به مشتریان بسیار مهم است. اطلاع رسانی تنها شامل تبلیغات رسانه ای و یا محیطی نیست بلکه تکریم مشتری و آگاهی دادن حضوری مزیت های یک خدمت به وی بخش اساسی فرآیند شناسایی یک محصول را در بر می گیرد.
بنابراین به محض اعلام یک خدمت جدید، همکاران بی درنگ باید خود را برای تبلیغ و اطلاع رسانی مزایا و شرایط آن آماده کنند. نباید در این خصوص ، فرصت را در اختیار رقبا بگذاریم. کوشش شما در سرعت بخشیدن به معرفی محصول بسیار مهم است . فرصت های فراوانی که مراجعین و مشتریان با حضور خود در شعب در اختیار ما می گذارند را مغتنم بشماریم و از مراجعه آنان به شعبه بیشترین استفاده را بعمل آوریم.
وی افزود: بازاریابی درون شعبه ای چیزی جز بهره مندی از حضور مشتریان در شعب نیست. هر مراجعه کننده ای با خود فرصت ها و مزیت هایی دارد که با مذاکره کوتاه و اثربخش می توانید از آن آگاه شوید. متناسب با این آگاهی می توان محصول و یا خدمت مورد نظر مشتری را به وی ارایه کرد.
در ادامه نشست شعب موفق در بخش جذب منابع تا پایان مرداد سال جاری معرفی شدند.
شعبه مرکزی اهواز با رشد 4/31 درصد ، صنعتی بندر ماهشهر 5/22 درصد ، مرکزی آبادان 5/20 درصد ، هاشمیه اهواز 7/28 درصد ، انقلاب اهواز 6/21 درصد ، شادگان ، امیدیه و طالقانی اهواز در حدود 20 درصد عملکرد بسیار خوبی تا کنون در این زمینه داشته اند.
در میان شعب درجه 4 ، شعبه فجر بهبهان ، فاز 2 پاداد شهر و سوسنگرد رشد بیش از 40 درصد را تجربه کرده اند . این شعب اهداف جذب منابع سال را در 5 ماهه نخست تا کنون تحقق بخشید اند که از آنان در همایش رؤسای شعب استان تقدیر ویژه بعمل خواهد آمد.
همچنین دو شعبه اروند آبادان و امام اهواز با رشد بیش از 35 درصد نزدیک به تحقق اهداف سالانه جذب منابع در حال فعالیت هستند.
شعبه هویزه در میان شعب درجه 5 با رشد خوب 2/45 درصد همچنان روند صعودی رشد منابع را ادامه می دهد.
در بخش جذب منابع باتوجه به تحقق اهداف تا پایان مراد ماه سال جاری شعب مرکزی بهبهان ، امانیه ، گلستان ، شریعتی ، اباذر و قایم اهواز ، گتوند ، شهدای ایذه ، شهید منتظری دزفول ، لالی ، غدیر اهواز ، وحدت دزفول ، عدالت بهبهان ، کوی نیروی شوشتر ، هندیجان و کوی شهدای اندیمشک تا کنون اهداف جذب منابع را پوشش داده اند.
به عبارت دیگر ، بیش از 30 شعبه مدیریت خوزستان با رشد بیش از 15 درصد تاکنون بخوبی اهداف جذب منابع را تا پایان مرداد ماه محقق کرده اند. 8 شعبه نیز نزدیک به این هدف در حال تلاش و فعالیت هستند.
با بررسی مجموع آمار یاد شده ، منابع مدیریت خوزستان با رشد بیش از 13 درصد تا کنون اهداف جذب را تا پایان مرداد پوشش داده است.
همچنین در این نشست روند افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم شعب نیز بررسی و از شعب خواسته شد با در نظر گرفتن اهمیت موضوع ، مخاطبین طرح را شناسایی و فرآیند اطلاع رسانی و تشریح حساب را برای آنان پیگیری کنند.
گفتنی است شعبه مرکزی اهواز با افتتاح بیش از 215 حساب پس انداز مسکن یکم تا کنون همچنان به عنوان یکی از شعب پیشتاز در سطح کشور به فعالیت اثر بخش خود در این زمینه ادامه دهد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21